Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyek türelmesebb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek türelmesebb a külföldi barátommal?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy külföldi sráccal, de akadnak problémáink a kulturális különbségek miatt. Sajnos alapból is elég türelmetlen és hirtelen haragú vagyok, ezen szeretnék is változtatni. A barátom pont az ellentétem, nagyon nyugodt típus. Nagyon figyelmes velem és szerencsére türelmes is, de gyakran kihoz a sodromból. Ilyenkor én mindent kiadok magamból is kiosztom, aztán rájövök, hogy hülye voltam. Olyasmi problémáink vannak, hogy például amikor főztem neki, akkor nagyon furcsának gondolta az ételt és nem értette mi ezt hogy bírjuk megenni. Utána bocsánatot kért, mikor kiakadtam, hogy ez mennyire rosszul esett, azt mondta, hogy nem akart megbántani, eszébe se jutott, hogy ezzel megsért. Vagy azt mondta egyszer, hogy nagy fenekem van, amin megint csak kiakadtam, hogy miért van velem, ha nem tetszem neki. Ezen pedig ő csodálkozott, mert náluk ez dicséret és pozitívum, ezzel se megsérteni akart. Nem nagy dolgokról van szó, hanem sok apróságról. Tudom, hogy türelmesebbnek kellene lennem, más kapcsolataimban is gondot okozott a viselkedésem, de a barátom mindig kihoz a sodromból ezekkel a dolgaival. Nagyon szeretem őt, és emiatt utána mindig lelkiismeretfurdalásom van.

21L és 23F


2019. jún. 16. 15:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, te ilyen paprikás jellem vagy. Ezen csak te magad tudsz változtatni.
2019. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt nincs varazsrecept, uralkodni kell magadon es elotte elgondolkozni, mielott kirohannal mergedben.

Es mint szinten kulfoldi parral elo javaslom a magyar kajak inkabb elfelejteset, mert a udvariassagon kivul meg semmilyen mas pozitiv reakciot nem lattam ra barhonnan is jojjon az adott kulfoldi :D. Es akkor mar is megsporoltatok egy vitaforrast :D.

2019. jún. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

> Vagy azt mondta egyszer, hogy nagy fenekem van, amin megint csak kiakadtam, hogy miért van velem, ha nem tetszem neki. Ezen pedig ő csodálkozott, mert náluk ez dicséret és pozitívum

Ez valami bantunéger?

2019. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Ha ideges vagy, akkor vezesd le azzal, hogy megerőszakolod, és akkor mindketten profitáltok a dologból.
2019. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
Kulfoldi, nem kulfoldi..tokmind1, ha ilyen a termeszeted, elobb utobb mindenki elpattan melloled! Probalj elobb gondolkodni, mielott kinyitod a szad, ez sokat segithet!
2019. jún. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
"Ilyenkor én mindent kiadok magamból is kiosztom, aztán rájövök, hogy hülye voltam." Csak egy lépés! Elöször gondolj arra, hogy milyen hülye vagy ha azon a semmiségen veszekszel azzal akit állitolag szeretsz. Csak erre gondolj mielött megszolalsz!
2019. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked nem való külföldi pasi, mert nem vagy nyitott.
2019. jún. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát, erre nem igazán lehet mit mondani azon kívül, amit te is írtál, egyszerűen valóban türelmesebbnek kell lenned. Sokan büszkén hirdetik, hogy ők milyen “temperamentumosak”, “tűzrőlpattantak”, meg mittudomén, de igazából ezek csak a “hisztis” szebb megnevezései. Egyébként én is ilyen voltam, ezért is merem állítani, hogy az önuralom tanulható. Időbe tellik, de semmi varázslat nincs mögötte. Első körben ha érzed, h elönti a xar az agyad, számolj el 3-ig (5-ig, 10-ig, ahogy érzed), és ha lenyugodtál gondolkodj el a hallottakon, vajon biztos jól érted-e, tényleg bántásnak szánta-e, van-e olyan súlya a dolognak, h megéri (mű)balhézni miatta. Amúgy meg közhely, de igaz; mi a fontosabb, az önérzeted, az, hogy mindenáron neked legyen igazad (ezzel már kicsit elkanyarodtam, de érted...), vagy a kapcsolatod.
2019. jún. 17. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!