Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segiteni a feleségemnek, hogy olyan munkát találjon amit szeret?

Figyelt kérdés

Most egy boltban dolgozik amit nagyon nem szeret. Mindig mondja hogy elege van belőle, sok a bunkó vásárló, nagyon rossz a beosztása, nincs közös hétvégénk.


Viszont mikor előállok egy ötlettel hogy mit tudna megpályázni akkor szkeptikus hogy ő azt nem tudná megcsinálni, nem ért hozzá.

A mostani munkahelyét is úgy találta hogy én beszéltem rá mert az előző sokkal rosszabb volt ennél.

Tud mindent ami a munkájához kell de utóbbi időben már nem veszi annyira komolyan.


2019. jún. 17. 01:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Akkor csináljon konyhakert, aztán azzal a kajátokat előállítja. Csesztetni sem cseszteti senki közben.

32/f

2019. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Lakasban vagyunk, itt nincs kert.
2019. jún. 17. 01:42
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Az pech... esetleg részmunkaidős, míg megerősödik lelkileg vagy valami otthonról végezhető munkalehetőség nincs?

32/f

2019. jún. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Ez reszmunkaido, tehat van amikor 4 orat dolgozik, van amikor 6, valamikor 7, van amikor 8 orat. Mindig valtozo.

Otthonrol vegezheto munkat nehez talalni. Altalaban ugynokok, pl biztositasi ugynok, ingatlanugynok de tudom hogy o ilyen munkat nem vegezne.

2019. jún. 17. 02:16
 5/16 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, de nem érzed kicsit egyoldalúnak a helyzetet? Volt egy előző munkahelye, ami rossz volt. Rábeszélted egy másikra, ami megint rossz neki. Mutatsz új lehetőségeket, amik szintén rosszak.

A feleséged egy felnőtt nő. Ha neki semmi sem jó, akkor minek töröd magad? Nem érzed kicsit úgy, hogy egy hercegnő, akinek semmi sem jó?

2019. jún. 17. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak részmunkaidőben dolgozik, akkor menjen, tanuljon valamit, szerezzen normális végzettséget. ha folyton csak pátyolgatod, soha nem fog semmit kezdeni magával.
2019. jún. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A feleséged felnőtt. Nagyon rossz megoldás, hogy helyette akarod megoldani a problémáját. Ezzel csak azt erősíted benne, hogy ő életképtelen és semmire sem jó. NE CSINÁLJ SEMMIT! De tényleg ne. Hagyd, hogy egyedül oldja meg. Addig milliószor végig kell hallgatnod a panaszkodását, de Neked más feladatod nincs ezzel. Csak hallgasd őt meg.
2019. jún. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Voltam hasonló helyzetben, 7esnek van igaza, türelmesnek kell lenni és hagyni kibontakozni. Ha akar, majd változtat. Te nem akarhatsz helyette.
2019. jún. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy jól bevásároltál vele. Aki ennyire nem motivált, annak te mit tudsz segíteni... Ráveheted harmadik melóhelyre is, aztán lehet, egy idő után arra is panaszkodna, mert dolgoznia kell. Sajnos nagyon kevés az álommeló manapság, úgyhogy minden munkakörben vannak nehézségek. Neki a bunkó vásárlók, nekem a bunkó ügyfelek pl. Meg gondolom, neked is van probléma a munkahelyen, max nem mondod neki, de inkább mondanád. Plusz tőle megkerdezni, hogy most tulajdonképpen mit szeretne.
2019. jún. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

A feleséged egy semmirekellő!

Nekem is sikerült egy ilyet kifognom feleségnek, de gyorsan "túl is adtam rajta".

Ezek jelek, amiket fel kell fogjál, és el kell fogadjál!

A házimunka sem egy olyan munka amit az ember szeret, leszámítva a főzést.

Fogadjunk, hogy nem készíti be a reggelid másnapra!

2019. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!