Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szeret, akkor keresni fog?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, akkor keresni fog? Szakítottam a barátommal, mert gyakran nagyon flegma és nemtörődöm volt, és nem jol bánt velem, de még mindig nagyon szeretem!

Figyelt kérdés
ha szeret, akko egy idő után majd megkeres mert hiányzom neki ugye?? :( elsősorban férfiak válaszát várom
2008. nov. 12. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

szia

sajnos lány vagyok, de remélem hasznát veszed a válaszomnak.

nem ismerem a kettőtök kapcsolatát,de vannak olyan tipusú fiúk,akinek bárminél fontosabb a büszkesége. Lehet ezért, hogy nem fog keresni,de ettől függetlenül te semmiféleképpen ne keresd "úgy",maximum hogy a barátja akarsz lenni. Ha továbbra is vonzódtok egymáshoz,akkor úgyis újra kialakul köztetek valami.

Az én példámból kiindulva, mert én pont ugyan ilyen helyzetben voltam, ha szeret,keresni fog. Nálunk az történt, hogy flegma volt, nemtörődött velem, megcsalt, letagadta, és szakítottam.egy hétre rá összejött egy csajjal, de elkezdett utána nekem udvarolni,és újra összejöttünk. aztán megint szakítottunk, és megint összejöttünk, de mindig ő keresett. Közbe persze én továbbra is oda,meg vissza voltam tőle. Nemrégiben összevesztünk, mert kezdett megint elhanyagolni, és akkor ő szakított. Másnap este ő hívott és kért bocsánatot,pedig a nagy egója miatt az ilyesmi egyáltalán nem vall rá.

A tanulság: Ha szeret, akkor keresni fog,bármilyen formában, ha csak "barátként" akkor se keseredj el.

Sok szerencsét.

2008. nov. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!!!
2008. nov. 12. 20:45
 3/3 Srapnel ***** válasza:
Nem, a tanulság az előzőből az, hogy ilyen férfival nem kell kapcsolatot ápolni. Ha szeret, akkor keresni fog, de a te esetedben az van, hogy nem szeret. Plusz, ha van egy kis önérzete, akkor nem fog keresni. Gondold el, ha valaki kidob, akkor nála a labda, hogy visszajöjjön, hiszen ő ment el, nem te.
2008. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!