Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lúzerség a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lúzerség a lányok szerint szobát bérelni?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, lakásra nyilván nincs pénzem, teljes lakást bérelni pedig nagyon-nagyon drága. Amellett alig lenne pénzem valami kis szórakozásra. Amit ezen megspóralok az jó a szórakozásra. Egy fiatal párral lakok egy lakásban, ahol a srác a tulajdonos, ők laknak a nagyobb, én pedig a kisebb szobában. Amelyik lánynak ezt elmondom, rögtön világgá fut, eltűnik, meglepődik vagy kinevet. Nyilván vannak szabályok és nem olyan mint a saját vagy teljeset bérelni, de azért annyira nem rossz.
2019. jún. 17. 21:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
89%

Kimondta venni kell lakàst.

De könyörgöm egy 30 èves FELNŐTT FÈRFI ne tinit meg egyetemistàt jàtszon màr.

Benne van a nevèben FÈRFI.


Amùgy hogy tervezed,hogy felviszel csajt?

Majd ott fog sikongatni meg reszketni miközben a màsik szobàban a haverod meg a pàrja dug.

Roppant romantikus ès minden nő àlma,biztos vagyok benne,JA NEM.


Nem tud kimenni egy szàl pinàba nem tud otthonosan jòl kènyelmesen èreznie magàt mert màs fingját szagoljàtok.


Nem èrtem olyan igènytelen a mai fèrfitàrsaim meg megrekedtek 19 èves szinten,jò nekik a szoba,utazni se akarnak.


Komolyan iszonyat unalmasak sajnos,ezt a nők is mondjàk,a magyar palik elkèpesztően kisfiùk,semmi cèl,lùzergondolkodàs.


Mielőtt kapok savat,fèrfikènt ìrom ezt.


32F

2019. jún. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
24%
Nem hallottam még sosem ilyet, hogy egy csaj leszólt egy pasit azért, hogy mit bérel, vagy hogy miben lakik, 50 körüli megkeseredett asszonyokat hallottam egyszer ilyenen csámcsogni, de ennyi. Rendkívül alacsony IQ és EQ-ra utal az ilyen, helyedben örülnék, ha távol maradnak tőlem az ilyen gyagyás nők. Na meg gondolom falusiaknak könnyebb, Pesten már lassan egy panel is 30 millió, és 150+rezsi bérelni.
2019. jún. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
25vagyok (sajnos) örököltem egy lakást de ha ez nem lenne már vettem volna hitelre valamit. Szerintem nem túl pozitív egy gyerekvállalás előtt álló nőnek,hogy eddig egy bérelt szobát tudtál felmutatni még ha amúgy van is pénzed.
2019. jún. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
10%
Azért, mert ez arra utal, hogy a magyar átlag közelében vagy az alatt van a fizetésed, az pedig kevés a nőknek.
2019. jún. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
69%

Én jártam ilyen férfival, rengeteget keresett(500netto), de szobàt bérelt a bulinegyedben, mert ott lakást nem engedhetett volna meg, de elmenni nem akart, mert minden közel volt.


Nem túl nyerő az egész, 30 volt, csupa tizenhúsz éves lakótárssal, elvileg vastag, gyakorlatailag minden hallatszik falakkal!


Volt van 6 lakótársa, 6 nmes szobája volt, amit egy ágy töltött ki.


Frusztrált, de nem volt borzasztó annyira, hogy ejtsem a pasit.


A kapcsolatunk alatt elköltözött a bulinegyedből és egy rendes, erkélyes zöldövezeti nagyobb szobát bérelt, 2 db felnőtt lakótárssal.


Így sokkal inkább rendben volt a dolog, már egyáltalán nem

zavart, pedig nekem lakásom volt.


Azért fizetett szobát, mert lakásra gyűjtött.


Már ott lakik szerintem, egy év telt el, a szobàt olyan 50ből kihozta, mellé 50 minden másra kajával együtt, szépen összejött a lakásosdi neki.

2019. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem luzerseg
2019. jún. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
49%

épp tegnap olvastam egy szakértői véleményt arról, h. Mo.-n mennyire fontos már a csajozáshoz is, h. egy ffinak egzisztenciája és főleg saját kecója legyen.


mivel ez egy tradicionális társadalom, ahol a magánlakások dominanciája 90% fölötti, és a bérlakásszektor a fővárosban megfizethetetlen, vidéken meg gyakorlatilag nem létezik, a kormány családpolitikája meg a familialitás mentén szerveződik, vagyis durván családközpontú, és azok igényelhetik a csok-ot is, akik házasok, gyereket vállalnak.


szóval azért röhögnek ki, mert ezek magyar nők, a patriarchális magyar társadalomban szocializálódtak.


egy nyugat-európai nő nem röhögne ki, mert ott a belföldi mobilitás is gyakori, emiatt kevesebb ember rendelkezik saját ingatlannal, és többen bérelnek, akár egy szombát.


berlinben például úgy elszálltak a bérleti díjak, hogy örül, aki egy szobát meg tud fizetni.

2019. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%

Nyugat euròpai nő ha fizetnènek se kellene.

Ocsmàny mind igènytelen hàtizsàkos frodó.


Nyilvàn ott nem szòlnak mert a piaci èrtèkük a kelet euròpai(magyar,orosz,ukràn) nők làba nyomàt se csòkolhatnàk meg.

Mièrt jönnek ide csajozni nyugatròl?

2019. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Na akkor miért is kesereg ez a sok pasi itt a gyakorin, hogy a nőknek mekkora elvárásai vannak, miközben férfitársaitokat leszóljátok mert "csak egy szobát bérel", "a nőknek nem ez kell"? Amelyik nőnek nem tetszik a szobabérlés az teremtse meg magának a saját lakást, saját albit, aztán viheti oda a szobabérlő pasiját, nem kell más fingját szagolni. Ja, hogy a nő is csak max szobát bérel, akkor meg ne várjon el semmit. A férfiak meg csak ne nyilatkozzanak itt a nők nevében, nem mindenki felszínes anyagias riherongy.
2019. jún. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
23%
Amelyik 25 - 30 as férfinek nincs saját ingatlana, autója , jó állása az életképtelen!
2019. jún. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!