Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért jön a házastársa nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön a házastársa nélkül?

Figyelt kérdés

Miért mennek többen a házastársuk nélkül társasági programokra?

Valaki rendszeresen, pedig elmondása szerint jó a házassága.


2019. jún. 18. 14:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom mert nem érdekli a program.


Férjem barátai nekem rohadt unalmas emberek, semmi baj nincs velük, mindegyik normális, jó lelkű, de szinte csak és kizárólag műszaki dolgokról beszélnek. Engem meg ez nem érdekel...


Ha ő akar jöhetne velem, de sokszor neki sincs kedve, vannak hobbijaink, amik nagyon mások. Szerintem ezzel semmi baj nincs, így is együtt élünk, járunk közös sportra, vagy randikra. Nem igazán látom be, miért kéne szó szerint mindent együtt csinálni.

2019. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
77%

Fú képzeld, én meg anno amikor versenytáncoltam, akkor még HOZZÁ IS ÉRTEM a táncpartneremhez, aki nem volt egyenlő a barátnőmmel. Sőt, standard táncok esetén mellkastól combig ÖSSZE VOLTUNK SIMULVA, mert úgy lehet szépen táncolni azokat a táncokat.


Tudod mit csinált a barátnőm? Jött velünk a versenyekre, hacsak tehette, és szurkolt, mint az állat, videókat készített, hogy visszanézhessük, mit hibáztunk, és baromira büszke volt rám, amiért ilyen kitartóan gyakoroltam, és volt, amikor szép helyezéseket is elértünk.


Ez a valódi odaadó és őszinte támogatás, nem az, hogy egymás seggébe bújva mindent csak együtt csinálunk :D

2019. jún. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már többen írták, nem vagyunk összenőve és van olyan program, ami csak egyikőnket érdekel. Pl. volt olyan kiállítás, vagy előadás, amin mindenképp rész szerettem volna venni. A páromat nagyon nem érdekelte. Elmentem egyedül ahelyett, hogy húzzam magammal egyik tetemről a másikra és hallgassam, hogy mennyire unja. Így én is kikapcsolódtam és neki is volt szabadideje, amit arra fordított, amire akart. Gyakran csinálnak fiús estét a haverokkal, én olyankor elvagyok otthon és élvezem a csendet. Ha én csinálok csajos programot, akkor meg fordítva. Nekünk ez így megfelel.
2019. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Mi szinte mindig együtt megyünk mindenhova. Mondjuk mi keveset vagyunk együtt mert párom külföldön dolgozik. Így természetesen inkább együtt töltjük az időt akárhova megyünk. De mondjuk mi ezt meg is beszéltük az elején mert neki is negatív élményei voltak azzal ha külön szórakoztak az exeivel meg nekem is. De másnál nincs ebből gond,lehet nálunk se lenne,de mi csalódtunk már. De sztem ezt minden kapcsolatban meglehet beszélni kinek h jobb :)
2019. jún. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

ez normális hangvételű válasz végre.

Amúgy a vegyes társaság a kérdés, ahogy egy előző hsz-ban pontosítottam.

2019. jún. 18. 20:30
 16/22 A kérdező kommentje:
Akármit írhatsz természetesen, hisz vélemények érdekelnek. De minek ez a gúnyos hangnem?....
2019. jún. 18. 20:32
 17/22 A kérdező kommentje:

14: a nem vagyunk összenőve nekem nem mond semmit. A külön élő emberek is külön mászkálnak. ezt nem csak a 12-esnek írom.


A "tetem" szót nem értettem, valami elírása?

2019. jún. 18. 20:35
 18/22 A kérdező kommentje:
15: Igaz, hogy ez ellenpélda, de itt van indoklás, normálisan megírt hsz.
2019. jún. 18. 20:47
 19/22 anonim ***** válasza:
#13-as voltam. A "tetem" helyesen terem, csak elírtam. Vagy Freudi elszólás, ugyanis egyik alkalommal a Body c. kiállításon voltam egyedül. Ott elég sok tetem volt minden teremben. Azt például a párom azért hagyta ki, mert biztosan kidobta volna a taccsot már a bejáratnál. Én meg nem szeretek jégkorong- és foci mérkőzésekre járni. Buliba meg csak akkor megyünk együtt, ha mindkettőmnknek van kedve hozzá.
2019. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

köszönöm,így értem.

elgondolkodtató, hogy hol a választóvonal.

2019. jún. 18. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!