Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyi időt birtok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi időt birtok ki a párotok nélkül? Ha nem éltek együtt milyen gyakran találkoztok?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy éve vagyunk együtt a barátnőmmel és 1 hetet se bírunk ki egymás nélkül mert mind ketten ki készülünk nyűgösek leszünk mindketten ha nem látjuk egymást. Ez normális?

(Heti 1-2 napot alszunk együtt van hogy töbet de van amikor többször is találkozunk) 20F


2019. jún. 14. 10:07
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
3,6 perc. Elég komoly de nem a világvége.
2019. jún. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyit. A férjem külföldön dolgozik,3 hetente jön haza,abszolút nem hiányzik ezalatt. Hónapokig,évekig is meglennék nélküle.

36/N

2019. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Amikor még nem költöztünk össze nem hiányzott. Megvoltam nélküle. Mióta össze költöztünk alig várom hogy ő is hazaérjen munkából.
2019. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha összeköltöztök majd megváltozik ez, ne aggódj.
2019. jún. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bármennyit kibírunk, egyikünk sem ennyire kodependens és tapadós, nem tartjuk egészségesnek. Legutóbb másfél hónapig voltunk távol egymástól munka miatt, az égvilágon semmi bajunk nem volt, ő jól érezte magát külföldön én pedig élveztem, hogy az enyém az egész lakás. Alapból távkapcsolatként indult anno, 2-3 hetente találkoztunk akkoriban és még csak nem is beszéltünk minden nap, amikor távol voltunk. Engem megfojtana és az őrületbe kergetne az, ha folyamatosan egymás hátsójában lennénk, még a legszerelmesebb időszakomban is. A férjem ugyanilyen személyiség, szóval ebben is összeillünk.
2019. jún. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi a párommal csak a hétvégén tudunk találkozni, lassan másfél éve vagyunk együtt. Eléggé nehéz így, de sajnos egyelőre anyagi okok miatt nem tudunk összeköltözni.
2019. jún. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mi sokáig 100 km-re laktunk egymástól, hétvégente tudtunk találkozni egyetem meg meló mellett. Azzal tudtuk ezt kompenzálni, hogy szó szerint 0-24-ben beszéltünk, minden nap telefonáltunk este vagy videochateltünk 1-2 órát.

Valahogy úgy tudnám leírni, hogy tulajdonképpen bármennyit kibírtunk volna egymás nélkül mert nem vagyunk ráakaszkodó emberek, megvannak a saját dolgaink. Viszont az ideális állapot az volt, amikor minden percet együtt töltöttünk, erre volt igényünk. Persze, nyűgösek voltunk ha régen találkoztunk, de azért nem haltunk bele attól, hogy legszivesebben folyamatosan együtt lettünk volna.

2019. jún. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem bortonbe van.. Hat mit mondjak kemeny.. Foleg beszelo utan
2019. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Jó nektek basszus :/ nálunk elég nagy a távolság de mindent megteszünk hogy jo legyen mikor az egyikünk megy a másikhoz akkor kb olyan 5-10 napra (ő külföldi) kb ugy havonta másfél havonta tudunk talalkozni

Mindennap beszélünk az utazás költségeit pedig közösen álljunk

Az a gaz hogy mindketten akarjunk ezt nagyon szoval nincs olyan hogy most kiszalunk vagy keresünk mást... :/ (jo ez nem épp probléma csak gaz hogy barátaimnak a párjuk kb max 10 km-re van nekem meg ennek a jo par tízszerese...)


De igen ez tok normális hogy egy év után is igy éreztek egymas iránt azt jelenti hogy nem csak lila kod van!

Nálunk pl ugy van hogy bezavar meg az ido is... de szinte egésznap beszélünk neten... amikor meg találkozunk kepzelheted mint a vad nyulak.... 😏🤣

2019. jún. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!