Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy viselik el a nok azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselik el a nok azt, hogy a ferfi a kapcsolat alatt is nezeget mas noket es arra gondol, hogy i mindent csinalna veluk?

Figyelt kérdés
Az lenyegtelen, hogy ferfi oldalrol ez erzelemmentes dolog. A kerdes az, hogy a nok ezzel a tudattal hogy tudnak egyuttelni?

2019. jún. 17. 15:22
 1/7 A kérdező kommentje:
*mi mindent
2019. jún. 17. 15:23
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

Semmi baj nincs ezzel. Nézni szabad. Ennyi. Hűséget fogadunk és nem vakságot. Nem a megbámulásra kell itt érteni, amikor még a nyál is csorog, hanem egy szimpla futó pillantásra.

Te talán nem nézed meg futólag a neked tetsző pasikat?


Csak az önbizalomhiányos, agyilag éretlen kislányok csinálnak ebből ügyet.

2019. jún. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Ui.. ja és nem csinálna velük semmit. Ez már csak kombináció és túlgondolása a b..romságnak.
2019. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Mintha sok nő nem csinálná ugyanezt. Nők között dolgozom, a legtöbbnek van barátja és hallom-tudom mit mondanak időnként 1-1 férfiről aki nem a barátjuk. Szóval senki nem szent.
2019. jún. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent a nézegetés? azzal nincs gondom, ha gyorsan csekkolja a szembejövő nőt. De ha annyira nézi, hogy közben nekimegy az oszlopnak, az nekem kellemetlen.
2019. jún. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Szerintem azzal semmi baj hogy megnézünk ezt azt. Pàrt meg nem olyat kell vàlasztani aki azzal gondolkodik ami a làba közt van és minden màsodik nőre a nyàla csöpög jaj de dugnà stb, miközben ott a pàrja. Aki ilyen azt el kell engedni/ össze sem jönni vele, mert alkalmatlan arra hogy komolyan elköteleződjön, hűséges legyen testben és lélekben 1 emberhez . A vàlaszom tehàt az, hogy nem kell az ilyet elviselni. Normàlis pàrt is lehet talàlni.
2019. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rendben van az önbecsülésem, tudom, hogy a párom mennyire szeret és milyen ember. Minek aggódjak ilyen baromságokon? Én ugyan úgy megnézek egy jó pasit, ez semmit nem jelent.
2019. jún. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!