Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell egy férfinek másképp viselkedni?

Figyelt kérdés

Miért várják el sokan hogy egy férfi ha összetörik a szívét hogy viselje emelt fővel és ne mutassa hogy fáj ne sírjon ne beszéljen róla? Értem én hogy nem kell siránkozni ls hisztizni mint a nők de attól még ugy gondolom a férfi is ember és neki is ugyanúgy vannak érzései és őt is megviseli ha elveszíti azt akit szeret és miért.

Szerelmi bánatom van és ha probálok erről beszélni azzal a pár ismerősömmel akik vannak kiakadnak hogy felejtsem már el stb ne foglalkozzak vele . Még friss a dolog nincs egy honapja , könnyű mondani hofy felejtsem már el de kell ehez is egy kis idő főleg hogy még szerelmes vagyok . Ti hogy gondoljátok? Irjatok nemet is kort kérlek . Köszönöm



2019. jún. 12. 00:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos ismerősöknek szerintem a nők se nagyon teregetik ki a magánéletüket, csak a barátoknak. Ha egy nő ismerősöm csak úgy odajönne és kisírná nekem a lelkét, biztos furcsán néznék rá. A barátokat szerintem a férfiak is támogatják. A haver az megint egy más kategória.
2019. jún. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azok az ismerősök azért közeliek szinte barátok
2019. jún. 12. 01:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert erre mit lehet mondani? Ne haragudj, de a "felejtsd már el"-nél okosabbat nem lehet mondani. Mindenki úgy dolgozza fel ahogy akarja, de erre külső ember nem fog tudni mást mondani vagy segíteni. És egyébként objektíven nézve igaza van, valóban baromság egy szakítás miatt hónapokig hisztizni, bár nyilván nehéz dolog.

A másik meg, hogy a barátok hónapok óta látják, ha egy kapcsolat rossz és szakítani kéne. Ne haragudj, de nem fogok olyan ember miatt siránkozni akit végignéztem tönkretenni egy barátomat vagy már régóta láttam rajta, hogy nem is hozzá való. Ez nem férfi-nő dolog. Senki nem fog őszinte szívvel tutujgatni csak mert kidobott valaki akivel a kapcsolat már nem volt jó.

2019. jún. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Manapság a nemi egyenlőségnek hála a férfiak is azon a bárpulton sírhatnak amelyiken csak akarnak. Rengeteg zeneszám van (goodbye my lover meg egyebek) amit férfiak írtak szakítás után a fájdalmukról. De ha random ismerősöknek sírod el a bánatod az nem a legjobb ötlet. A közeli barátaid oldalán keresd az empátiát
2019. jún. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert a mai feminista világban a férfiaknak tilos panaszkodni, mindent tűrni kell.
2019. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én 35 évesen váltam el, 8 év házasság után, amiből van egy fiam, és egy lányom. Miután a feleségem elhagyott, összeomlottam. Nem féltem sehol, senkinek kimutatni az érzéseimet. Hiába vagyunk férfiak, nem kell semmiféle érzés miatt szégyenkezni. Aki azt mondja, hogy ne siránkozz, és tedd már túl magad rajta, az soha nem volt igazán belezúgva senkibe. A szomorú dalok hallgatását viszont én sem javaslom. Most nagyon nehéz, de hidd el, az idő majd begyógyít minden sebet. Addig is fel a fejjel, és ne szégyelld az érzéseidet!
2019. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6. Köszönöm szépen szomorúan olvastam soraidat , azota hogy alakultbaz életed , milyen régen volt a történet?
2019. jún. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!