Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb megoldás=felejtés?

Figyelt kérdés

Röviden és tömören: sokat beszélgetünk msn-en (igaz, hogy általába én írok rá...persze NEM nyomulok), táncoltunk is már együtt (táncházak keretén belül, ő kért fel...hogy máshogy (: ), figyelmes, érdeklődő, lehet vele "viccelődni"(kölcsönösen).


Írta msn-en, hogy "én se beszélgetnék akárkivel fél 12 kor","formában vagy csajszi",képeslapra, mit küldtem neki-ez volt a válasza:"nice"és"életem legédesebb névnapi köszöntése",","közös barátunk"(<---ezzel a volt barátomra utal),"szóban úgy is keveset beszéltünk eddig"-"majd holnap pótolunk"

Mennyivel volt alacsonyabb nálad a legalacsonyabb barátnőd?(én kérdeztem ,,viccelődésként" tőle, mivel eléggé magas srác)-válasza:"most mondjam azt hogy kb akkora volt mint te"

Legutóbbi beszélgetésünkkor ő írt rám msn-en, ilyet még soha nem tett.=>örültem nagyon (:


Akiről írtam, ő a VOLT BARÁTOM LEGJOBB BARÁTJA...Van esély a szerelemre?


Értelmes válaszok/tanácsokkal sokat segítenétek.(Ha lenne kérdés az irományommal kapcsolatba (ha nem olyan személyes jellegű), akkor írjátok nyugodtan, válaszolok).

Köszi, előre is!


L/17


2010. júl. 8. 22:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt annyira birom a lányoknál! Arra várnak hogy ráirjon valaki! Istenem! Nem mindegy hogy ki ír kire? Ha van mondandója akkor nem tököl! De komolyan nemértem! mért vagytok ennyire ostobák?
2010. júl. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát flörtölgetni flörtölget.

DE !

Ha szerelmet akarsz ne akard görcsösen, de gondokkozz, kalkulálk, trükköz, csak add önmagad. Beszélgess vele, flörtölj, élvezd kis ezt az időszakot, mert ha több is lesz, akkor szerintem ez a legjobb ,amikor még csak kósolgatjátok egymás. Hagyd hogy a dolgok maguktól gördüljenek, mert úgy is úgy fog alakulni, ahogy alakulni kell és amiben em éled belemagad, abban nem is fogsz csalódni.

2010. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 8. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!