Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel bejövünk egymásnak, szóba került és elmondtuk egymásnak,hogy mindketten csak szexet akarunk, ahhoz képest szavakban célozgat de egyszer se ért hozzám sehogyse.. De vannak kétértelmű megjegyzései ami màr olyasmihoz közelit,hogy többet is akarna mint szex...
2019. jún. 20. 00:20
 1/9 Fruzs33 ***** válasza:
50%
Meg kell beszélni egymással.
2019. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit erre, probaltam beszelni vele.
2019. jún. 20. 01:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem értem: elmondtad neki hogy csak szexet akarsz és még hozzád sem ért? Ott valami nagyon nincs rendben. Biztos hogy férfi?
2019. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
O is csak szexet akar es o hozta fel a temat... Hat ferfinek tunik kinezezre de nem tudom, felenk vagy mivan?
2019. jún. 20. 12:45
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves? Lehet, hogy csak nagy volt a szaja. Vagy meg noje is akad valamerre.
2019. jún. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
39 eves, egyszer akartam megcsokolni azt mondja nem all keszen meg semmire.. xd
2019. jún. 20. 12:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Jezusom... Akkor vagy nagyszaju impotens, vagy tenyleg noje van es elesben mar nem meri. Vagy 'gyereknek' tart magahoz (bar, nem irtad, hany eves vagy) es csak huzta az agyad.
2019. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat
2019. jún. 20. 13:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez biztos a gyikes, 2 hetes kapcsolatos szűzfiú xD
2019. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!