Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok ebben az esetben a p@r@szt?

Figyelt kérdés

Párom szólt még hét elején, hogy náluk szülinapozás és meghívnak. Én már akkor mondtam, hogy megyek, de este barátnőmmel találkozom. Semmi baj, délután 3-4 óra körül lenne. Mondom szuper 7kor majd megyek barátnőmhöz.


Aznap délután fél 3tol nem csináltam magamnak programot, mondván akármikor szólhatnak és akkor megyek. Párom fél 5kor szólt, hogy kb fél óra -óra és kész lesz az anyukája mindennel otthon. Mondom oké, akkor olyan 6körül megyek és még időt is tudok ott tölteni. Erre párom majdnem fél 7kor szólt, hogy megyek akkor?

Mondom persze, de max fél órát maradok, mert barátnőm vár és egyébként sem ez volt megbeszélve.


És akkor nekem esett a párom, hogy jól van akkor nem kell jönni, menjek nyugodtan a programomra, végülis csak a családjárol van szó, de ha nincs időm rájuk akkor nincs. Meg hogy nekem miért nem jut eszembe halasztani a barátnőt a családja miatt.


Tényleg neki van igaza és "ez van, csúsztak "? Az nem számít hogy kb egész délután otthon ültem és vártam hogy szóljon?

Egyébként elmentem hozzájuk és késtem barátnőmtöl..


2019. jún. 3. 06:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Neked van igazad.Egy órás csúszás még belefér,de egy egész délután sok.Te jelezted előre,hogy programod van.
2019. jún. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem a te hibád, hogy késtek, előre szóltál, hogy hétkor programod van, innentől kezdve bekaphatja a hisztis párod.
2019. jún. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
92%
Egyetértek az elsővel, te előre tisztáztad a dolgokat, be volt tervezve a nap, az hogy így elcsúsztatták nem a te sarad. 29/F
2019. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak neked van alkalmatlan barátod
2019. jún. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%
Neked van igazad, nem tehetsz róla, hogy barátod programja több órát csúszott.
2019. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
32%

Mintha az óvodában lennénk. Ha ki kellene súlyznom kinek van igaza valahol mindkettőtöknek igazat adnék. Neked 75%ban barátodnak 25%ban. Neked azért, amit a többiek is mondtak, illetve, mert szóltál időben. A barátodnak azért, mert nem az ő programja csúszott, hanem rajta kívülálló okok miatt csúsztak a dolgok, erről ő nem tehet és valóban veheti sértésnek, hogy a barátnődet előrébb sorolod.


De végül, amiért nem volt értelme a kérdésnek az az, hogy amúgyis elmentél voltál ezzel is azzal is. Azért, hogy a felháborodásod mivoltát kezelni tudd nem kell felesleges kérdést kiírj!

2019. jún. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
Az senkinek nem jutott eszébe, hogy átmenj a pàrodohoz segíteni az előkészületekben? Gyorsabban kész lettetek volna, ès együtt is vagytok.
2019. jún. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy otthon ültem egész nap, és vártam, hogy szóljál. Nem esti szülinapozásról volt szó. Meg lett mondva előre, hogy este programom van.

Ennyi. Talán mondhatta volna előre, hogy lehet elnyúlik a készülődés és csak este lesz belőle valami.

2019. jún. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
41%

A párod valószínűleg játszmázott egyet veled. Az volt eleve a célja, hogy bűntudatot keltsen benned, ezáltal az eddigieknél nagyobb mértékben kontrollálhasson téged ezután. Az akarata alá akar vonni. Legközelebb hasonló helyzetben ne menj el és ne érezd magad a legkisebb mértékben sem zavartatva emiatt. Csak így tudod megakadályozni a további játszmázásokat. Olvasd el Berne: Emberi játszmák c. könyvét, sokat tanulhatsz belőle.


Ettől függetlenül itt nem arról van szó, hogy ki fontosabb, ki nem, hanem arról az általános elvről, hogy aki a fix programot akár saját akaratán kívüli okokból is átteszi, annak számolnia kell azzal, hogy a másik nem tud vagy nem kíván ahhoz alkalmazkodni, s ezt sértődés nélkül le kell nyelni. Sőt ilyenkor igazából a programot áttevőnek kell elnézést kérnie.

2019. jún. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%
Ezek a játszmák:) Mindenki, mindig játszmázik és nem őszinte. Hej, átkozott világ:)
2019. jún. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!