Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elsősorban férfiak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban férfiak válaszát szeretném kérni, mert ők talán másképp látják a dolgokat mint mi nők? Kérem írjatok véleményeket, mert sokszor nem tudom mit higgyek?

Figyelt kérdés
A párommal két éve vagyunk együtt és szinte sosem vagyunk együtt, hiába élünk együtt.Ő nem egy beszédes tipus, viszont ha itthon van általában vagy gépezik, zenét hallgat, játszik, nézelődik. Hétköznap öt után ér haza. Vagy majdnem mindennap edzeni jár. Szinte sohasem megyünk sehova, az együttlét kicsit túlozva arról szól hogy filmet nézünk, vagy eszünk. Ezalatt míg ő kikapcsol mosok, főzök, takaritok. Szinte már elvárja.Szóval ha felhozom ezeket a dolgokat azt mondja hogy nem ülhet mindig velem itthon, őrizhet. Szval sokszor már nem tudom, hogy most én gondolkozom rosszul? Tényleg erről szól egy kapcsolat? Mert ha igen akkor azt hiszem hogy nem sok értelme. Kérem hogy őszintén válaszoljatok. És tudnotok kell hogy ő tényleg ilyen típus,szóval elvan magával, mindig egyedül volt nem nagyon társasági . Ha -beszélgetünk is csak felszínes dolgokról ritka a mélyebb. És sosem figyel. Ezt onnan tudom, hogy elmondok valamit pl holnap később jövök mert megyek fogászatra , ő rám ir hogy hol vagyok már. És ez sorozatos. Köszönöm a véleményeket.

2019. jún. 20. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%
Nagyjából mintha lenne egy házvezetőnője, aki mindent megcsinál és még csendben tűr is. Nyilván nem erről szól egy kapcsolat, mégis milyen felnőtt ember gondolja hogy ez normális? Más hogy valaki nem társasági lény meg hogy levegőnek nézi a saját párját is.
2019. jún. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen otthonülő, szűkszavú emberek. Szerintem most kezd benned realizálódni az, hogy milyen kapcsolatba vágtál bele. Eddig lehet, hogy nem láttál tisztán a mámoros boldogságtól és a rózsaszín felhőktől, de most már eltelt annyi idő, hogy jobban lásd a dolgokat. Egyébként ő sem feltétlenül rossz ember, lehet, hogy egyszerűen csak más, mint te.
2019. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem erről szól. A férjed egy tipikus, lusta, semmi után nem érdeklődő, szellemileg igénytelen férfi. Mint a 90%-uk.
2019. jún. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%

Én nő vagyok, és azért válaszolok, mert az én párom is ehhez hasonló. Mi már ennél sokkal-sokkal régebben vagyunk együtt.

A közös programunk sorozatnézés és evés. Kb ennyi. Beszélgetésre nagyon ritkán kerül sor, a házimunka csak az én feladatom és elvárja, de mikor felhozom, akkor azt mondja, hogy ő soha nem kényszerített engem erre, meg azt kérdezi, hogy még azt is ő csinálja?

Én szeretem őt, szeretek róla gondoskodni, ez egy fajta férfitípus, soha nem fog megváltozni, nem lesz beszédes, házias, nem szereti meg az otthonról eljárós programokat. Mellettem legalábbis tuti nem. Láttam már példát olyanra, hogy férfi egy másik nő mellett egészen mássá vedlett át, de ez nem tudom minden példányra érvényes-e.

2019. jún. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

4-es vagyok. Még annyit tennék, hozzá, hogy ettől még nem feltétlenül lusta, szellemileg nulla alakok az ilyenek. Az én párom sem az, egyszerűen ilyen.

Vannak házias és nagyon bőbeszédű hapekok is, azok is lehetnek irtózatosan idegesítőek és borzalmasok.... tudom, családi példából.

2019. jún. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nem illetek össze.Lehet,hogy a párod introvertált,de ez nem mentség arra,hogy nem törődik veled.Nem a barátnője vagy,hanem a cselédje.Csak kihasznál téged,ez később sem lesz jobb.
2019. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon nem erről szól egy kapcsolat. Ez a férfi nagy nulla, remélem legalább jól tud dugni, ha még mindig mellette vagy.

Milyen érdekes, hogy egy ilyen bamba faxnak van nője, aki meg 100x többet tudna nyújtani, annak pedig nincs.

2019. jún. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Ha szereted, és elég elkötelezett vagy, akkor nehogy hallgass itt a negatívkodókra.

Lehet ezt így nézni, hogy a cselédje vagy... baromság. Nagyon sok jól működő kapcsolatban a férfi nem veszi ki a részét a házimunkából.

Az emberek tökéletlenek, a kapcsolatok sem tökéletesek, akik itt rávágják, hogy nem illetek egymáshoz meg, hogy ez egy szar kapcsolat, azoknak is ki tudja milyen kapcsolatuk van. Nehogy elhidd, hogy maga a tökély. Vagy szimplán egyedül vannak, az se jobb. Nem kell feltétlenül azonnal kidobni valamit, amiben látunk értéket is.

Amennyiben az értékek túlsúlyban vannak, akkor hibákat el lehet nézni.

Sok férfi ilyen szótlan, nehezen kommunikáló. Ezek férfias tulajdonságok.

2019. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, a 8-as kommentelő b..romságokat ír, ne hallgass rá.


Egy kapcsolatot két fél hozott létre és ahhoz, hogy jól működjön mind a két félnek napi szinten ápolni és tenni kell érte. Őszintén és nyíltan kell mindenről tudni beszélgetni.

Az,hogy te több közös programot szeretnél, ez alap, ha a párod erre nem vevő és jó a közös együtt töltött idő helyett inkább egyedül szeretne lenni, az már régen rossz. Egy kapcsolat nem arról szól, hogy mindenki el van a kis szférájában, hanem a legtöbb időt töltitek együtt, közös programok, közös háztartás, sok közös beszélgetés..stb., ha ez nincs meg, akkor nem illetek össze és szakítani kell.

Nem is tudom, hogy hogy bírtál ki eddig ennyit vele.

Te más típus vagy, akinek inkább a közös élmények, közös együtt töltött idő a fontos. Keress ilyen személyt magadnak.


Nőként válaszoltam.

2019. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De ebben a kapcsolatban mi az érték? Van kivel vacsizni vagy anyagi megfontolásból legalább nem egyedül fizeti az albit?
2019. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!