Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk egy hete, elköltöztem. Ő azóta úton volt, tegnap jött haza. Azt ígérte ma beszélünk, de nem jött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap megírta sms-ben, hogy megérkezett, fáradt, alszik, majd jelentkezik, hogy megbeszéljük a dolgainkat.

Ma reggel rámírt, jó reggelt kívánt, ahogy minden eddigi nap is. Mondta, hogy ma délután jelentkezik, találkozzunk, beszéljünk hogyan tovább. Egész délután vártam, mint egy kisgyerek, írtam neki, hívtam, semmi. Pár óra múlva visszahívott, hogy ne haragudjak dolgozott, este fog ráérni, addig csinálja a dolgait, majd keres és beszélünk. Azóta sincs semmi. Felhívtam nemrég, mondta hogy még csinálja a dolgát, mondom jó, már látom a fontossági sorrendben hol helyezkedek el, végülis ez is sokmindent elmond. Azt mondja, hogy fontos volt találkozni a barátjával, kell, hogy tisztuljon a feje, hogy tisztán lásson, tartsam tiszteletben, majd jelentkezik este. Hát itt van fél 10. Tényleg ennyire nem számít neki vagy csak én fogom fel durcásan? Én egy hete erre vártam, hogy megérkezzen és személyesen beszélhessünk, ő meg haverozik, barátozik, bútort rak össze nekik.


2019. jún. 20. 21:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szomorú vagyok, hogy ennyire nem vagyok neki fontos, a vitánk is ebből fakadt és úgy látszik nem változtat egy tapodtat sem. Végtelenül fáj mert én rettentően szerelmes vagyok belé.
2019. jún. 20. 21:28
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

Ja, szóval ha összeveszünk a párunkkal, akkor azonnal rohanunk vissza cuccostól a szülői házba, pl. és nem beszéljük meg azonnal a problémát?

Na, ez irtó gáz. Ha lesz gyereked, és összeveszel a férjeddel egy bizonyos dolog miatt, akkor gyerekeddel együtt visszaköltözöl anyádékhoz?


Két éretlen kisgyerek kapcsolata ez az egész. Megérdemlitek egymást. Nem vagytok egymásnak fontosak, őszinte kommunikáció nulla..stb.


Ez a kapcsolat már halott.

2019. jún. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem azonnal. Hosszú hetek sora és beszélgetések vezettek idáig. Nem jutottam egyről a kettőre vele, vagy vállat vont a dolgokra vagy azt hogy stresszes vagy hogy szerinte semmi baj, tök normálisan megy minden. Az is hogy nem ér hozzám, az is, hogy nem néz a szemembe, hogy inkább hajnali 2ig szerel az udvaron de ne kelljen lefeküdnie mellém. Igen, gyáva voltam, fájt, nem tudtam elviselni, hogy ennyire nem kellek, eljöttem. Úgy látom beigazolódott, hogy jól tettem, mert abszolút nem érzi a hiányomat, csak tudnám miért keres, ír minden nap. Miért igéri, hogy jön és beszélünk, miért hazudja, hogy ő ugyanúgy érez, hogy ugyanolyan fontos vagyok számára...
2019. jún. 20. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Gyáva kimondani a szakítást, tőled várja, hogy kimond a véget, sajnálom :(.
2019. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hívtam volna fel a helyedbe.Eljöttél, jelezted, hogy neked valóban probléma a problémátok,neki kell eldöntenie mit szeretne, szeretne e változást vagy maradtok külön.Minden esetre ahogy írod beszéltetek sokat,ő nem érti mi a bajod.De lehet stresszesebb helyzetben nem tud úgy teljesíteni párkapcsolati szinten.(párom pld ilyen, engem nem zavar ha néha nem én vagyok a központ és mindennek a közepe)

Viszont ha így alakult volna köztünk én biztos nem telefonálgatok neki és nem küldök sms-t hogy na most akkor beszéljünk már, mert azt mondtad..Itt még mindig te kaparsz.Miért ha amúgy úgy érzed minden miatta van? Oké szereted, de hiába szereted ha amúgy rosszul érzed magad a kapcsolatba.Hogyan venné komolyan az elköltözésed, hogyan gondolná át,hogy elveszíthet ha így tepersz?

2019. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy csak azèrt költöztèl el, hogy megleckèztesd, hátha akkor majd komolyabban vesz. Nem azèrt, mert ez a vègső elhatározásod. Elköltöztèl, ès epekedve vártad a nagy vallomását.

Nem fogod fel durcásan, tènyleg telibe lesz.r, vagy mèg inkabb le sem....

Vedd èszre, hogy ez így nem vezet sehova, emèszd meg, ès lèpj tovább. Felesleges ilyen jatszmázásokba kezdened.

2019. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Ès igen, igaza van #5-nek, ez így nagyon szánalmas, hogy elköltözött, mert eleged van, de aztán mèg te tehetsz, meg hívohatod beszèljètek már meg. Persze, hogy nem vesz komolyan, mert tudja, hogy egy csettintès, ès már újra ott vagy neki.

Ha már játszmázol, legalább csináld normálisan.

Azt lássa, hogy tènyleg elveszítheti, ha nem változtat. Ès komolyan gondolod.

Ne válaszolj egyből ha ír, ha felveti, hogy pl. Holnap dèlután találkozhattok, akkor mond azt, hogy legyen inkább máskor, mert már elígèrkeztèl a barátaiddal, majd jelentkezel. Lènyeg, hogy lássa, hogy nèlküle is van èleted, nem utána epekedsz, ès rá vársz. Ha ez sem segít, akkor tènyleg ennyi volt.

2019. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A helyzet az hogy teljesen igazatok van és rémesen érzem magam, mert tényleg csak csapkodtam a sz@rban. Nagyon stresszes időszaka volt ez tény, de olyan szinten eltávoldott, hogy muszáj volt szólnom, miközben támogattam, éreztem hogy ennek így nem lesz jó vége. Az igazság az hogy én is megértőbb kellett volna legyek. Buta vagyok. Igyekszem megfogadni a tanácsaitokat, hálás vagyok értük!
2019. jún. 20. 23:13
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
Kérdező én is hasonló szituációban vagyok. Csak mi még nem élünk együtt. Ha szeretnél beszélgetni írj.
2019. jún. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!