Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk/férfiak van olyan dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak van olyan dolog amit nem engedtek meg a párotoknak mert féltitek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 15. 10:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Így hirtelen nem tudok mit mondani erre, de biztos lenne olyan dolog amit nem szeretném, ha csinálna, mert félteném, de ettől még nem tilthatom meg neki.
2019. jún. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Alapjában véve nem szoktam extra módon félteni, bár van, hogy szólok neki, hogy ne menjen például annyira közel a sziklaperemhez.



Mondjuk az biztos, hogy bizonyos extrém sportok képviselőivel nem kezdenék kapcsolatot, és nem lelkesednék túlzottan, ha a párom előállna vele, hogy ő mondjuk bázis ugrani akar, vagy wingsuit-ban repkedni. De aki ilyen típus, azzal jellemzően össze sem jövök.

2019. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, hogy nőként válaszolok, de pl az én párom a modellkedéssel van így. Nem engedi nekem mert annyira félt.
2019. jún. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
30%
egyedül nem mehet boltba.. Még a végén felszedik.
2019. jún. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Engem pl a párom nem engedne motorozni
2019. jún. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Nőnek tiltani tilos. Szívbeteg volt PWP szindrómás asszem. Töltött cigi kávé energia ital volt a menü1 neki. Vicces munkanélküli volt de kellett a koffein na meg cigizni volt ideje.
2019. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
En is lanykent irok de diszkoba kocsmaba nem enged a ferjem.
2019. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
7es vagyok. Nőnek tiltani bármit is tilos, rohadt nagyomat veszekedtünk mert bele szóltam hogy él. Erre még inkább cigizett.
2019. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Maximum véleményt mondhat es kérhet.
2019. jún. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért lettem lepontozva meg mi ilyen nevetséges? 7500-as órabérem volt modellként, jól kerestem vele, de neki nem tetszett hogy a kamera előtt pózolgatok meg azt mondta hogy nem minden fotós megbízható és félt tőlük hogy megerőszakolnak vagy valami. 3-as voltam.
2019. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!