Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elhagynatok parotokat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elhagynatok parotokat azert mert fosveny?

Figyelt kérdés

Olyan szinten fosveny hogy nincs udito, chips, kfc se semmi ilyesmi... meg ugy se hogy fele - fele penz.

Es azt mondja hogy a meghazasodtok mondj le minden ilyesmirol mert penzkidobas ?



2018. jan. 24. 22:59
 1/10 anonim ***** válasza:
15%
Ez nem fősvénység drágám hanem van esze ellentétben veled , de nem akarlak bántani. Én sem élek ilyenekkel egyedul kolat szoktam venni.
2018. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
Ez nem fősvénység drágám hanem van esze ellentétben veled , de nem akarlak bántani. Én sem élek ilyenekkel egyedul kolat szoktam venni. 18/l
2018. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ugy ertettem hogy naponta :) dragam. Hanem hogy 1 eve vagyunk egyutt es o sose akar semmi ilyesmit. Es dolgozunk mind a ketten dragam.
2018. jan. 24. 23:07
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolom az se fosvenyseg hogy meg ha fozni is kell valamit elvarja hogy en vegyek meg mindent...ugye? :)
2018. jan. 24. 23:08
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez túlzás, ha egyébként lenne rá pénz. Nem az a lényeg, hogy mi, kfcbe én se mennék, de étterembe igen, vagy egy rendezvényen is veszek magamnak inni, ha megkivanom.
2018. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Csak azzal van baj hogy elvárja hogy te főzz és te vásárolj be. Az nem baj hogy valaki nem akar ilyeneket enni, bárcsak én is megtudnám állni.
2018. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Es ez a helyzet hosszabb tavon rosszabb lesz? Elhagynatok egy ilyen szemelyt? Beszelgetni probaltam de semmi :( o nyugisan vesz maganak mindenfelet... . Pl ha meghazasodnank akkor se valtozna semmi? Mondjuk jo soha tobbet udito se semmi ilyesmi de kajanal?

( az elozo valaszolonak pedig mi nem jarunk etterembe... ha meg egy chips se biztos az :)) ).

Es nem a penz a gond hanem hogy o fosveny es o is tudja....de meg csak nem is probal valtoztatni.

2018. jan. 24. 23:20
 8/10 A kérdező kommentje:
Es azt is mondta hogy ha lenne gyerekunk meg egy cukorkat se venne neki... mert mire azt.
2018. jan. 24. 23:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen mértékben zavar akkor ez szakitó ok.
2018. jan. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fösvénység, komolyabb. Kontrollálni akarja a másikat, megszabni, mit tehet. Menekülni, amilyen gyorsan csak lehet, ez nem fog megváltozni csak úgy...


Nekem sincsenek a fenti dolgok, de a párom természetesen azt eszik, bizonyos igen tág keretek közt, amit ő akar s meg tud fizetni. Normális vegák sem szokták letiltani a nem vega házastársat a húsról... Az egy külön ember, akinek a döntéseit, világát tiszteletben kell tartani. Adott esetben lehet vele beszélni, lehet neki mást főzni (pl. ha egészségtelenül eszik s már hízik is), de ha tiltakozik, nem erőltethetjük. Emberi jogai vannak.


A nagyon erős fösvénység komoly lelki baj, ha nem kompatibilisek az emberek, valószínűleg hamar törés lesz belőle. De hogy még a másik pénzén is fösvénykedik, az még súlyosabb dolog.

2018. jan. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!