Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti beszélnétek a párotokkal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélnétek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Nem teljesen a terhesség rovatba való a kérdés, de talán mégis:). 10 hónapos a kisfiúnk már, de a mai napig nem bírom megemészteni ahogyan a férjem viselkedett velem terhesen. Nem bántott testileg meg semmi, félre ne értsétek. Veszélyeztett voltam és semmit nem segített az akkor 1,5 éves kislányunk körül, a szüleim vettek ki szabadságot. Akkor elég volt a magam baja, de a mai napig irtó dühös vagyok Rá. Egyszer mondtam Neki és azt válaszolta biztos valamiért mérges voltam Rád. Borzasztó... Majd szülés közben is a telefonját nyomkodta az elején. Annyira fáj mikor ezekre gondolok. Iszonyat meleg volt tavaly nyáron is hetekig, 33 fok volt a lakásunkban. A mostani hőségkor (ami pár hete volt) mondta, hogy milyen rossz lehet most terhesnek lenni. Egyszer sem kérdezte meg mikor én voltam, hogy hogy vagyok vagy bármi. Szeretnék válaszokat kapni Tőle, de nem tudom, hogy van-e értelme ezt megint felhozni.
2019. jún. 23. 20:44
1 2
 11/12 Noblesse Oblige ***** válasza:

Az a baj, hogy a párod reaktív, neked pedig egy proaktív férj kéne.

Ez máshogy nem fog menni, csak ha beletanul. Nálunk is az volt, hogy sok mindent megcsinált ha kértem. De ha nem akkor csak gépezet. Így elmondtam neki, hogy mi az amit elvárok tőle, hogyha pl. tele a csap mosatlannal és dolgozok, ő meg már otthon van, akkor mosogasson el ő.

Sokszor beszélgettünk erről, de ő majd gyereket akar, nekem meg egy passzív apuka plusz egy kölyök lesz a nyakamon mint férfi. De ehhez idő kellett, mire megszokta, hogy a munkát észrevegye és sokszor meg kellett beszélni. Ne érezd magad rosszul ettől, tényleg hasznosabb egy proaktívabb ember egy anyukának, de ha a férjed nem ilyen akkor meg kell beszélnetek és gyakorolnotok.

2019. jún. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Egyet ertek az elottem szolokkal. Szavakat nem talalok ra,a parunkat raadasul hazastarsunkat es gyermekunk anyjat vagy apjat tisztelnunk szeretnunk kellene ha mar vele vagyunk,de erre ratetez meg egy veszelyeztetett terhesseg na akkor meg nem is kerdes. Az en parom minden nap ugy erkezett haza a munkabol regen hogy haza hozta a problemakat es idegeskedett. Megbeszeltem vele hogy nekem ez nem tetszik hogy a munkat hazahozza es kotekedos mert rossz napja volt,megertette es azota a munkat otthagyja a csaladi eletet pedig itt es slussz de ez igy lenne helyen valo. Oke stresszes de ha hazaer a csaladdal legyen ahol van egy boldog elete,vagy beszelje ki magabol es ennyi. Ugy veszem a lapot hogy teged nem tisztel es magasrol tesz ra hogy milyen napod van,faj e valahol,kell e segitseg,akarsz e pihenni. Az en parom sem szeretett ejszakazni amikor pici babank volt, en jobban birtam de volt amikor latta hogy majdnem lebukik a fejem a faradtsagtol es aztmondta menj aludd ki magad majd en foglalkozom a kicsivel. Nagyon jol esett es igazi apanak tekintem,pelenkazasban etetesben (tapszeres volt) altatasban mindenben segitett pedig rengeteget dolgozott. Talan mar a parodnak tul termeszetes hogy ti csak ugy vagytok egymas mellett. Ne haragudj de szerintem titeket ez a 15 ev megszokas es a ket gyermek kot ossze.
2019. jún. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!