Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elbeszelgessunk a férjünket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elbeszelgessunk a férjünket elcsabito nő személlyel?

Figyelt kérdés

2019. jún. 24. 17:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
72%
Miről szeretnél vele beszélgetni? A férj a feleség felé tartozik hűséggel. Elcsábítani azt lehet, aki egyébként is benne van a dologban. Felnőtt ember felelősségteljes döntéshozatalra képes és a következményekkel is tisztában van. Innentől nem értem a kérdés létjogosultságát.
2019. jún. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 piroska és a farkas ***** válasza:
62%
Akkor helyesen: " Elbeszélgessek a férjemet elcsàbító nőszeméllyel?" Egyébként mi van, ha a férjed kezdeményezte a kettejük közt történteket? Ez nyilvàn nem menti fel a nőt ( sem), de hűséggel a férj tartozik feléd.
2019. jún. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó: általánosságban kérdezte a kérdező. De nagyon okos vagy. Gratulálok!

Kérdező: Én nem beszélgetnék el, csak a férjjel. Bár vele sincs nagyon miről...

Úgyhogy a válasz a kérdésedre:

Ne beszélgessünk el, mi nők, a s.fej férj szeretőjével. :)

2019. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 piroska és a farkas ***** válasza:
Tudom, tudom, kicsit sz.rràgó volt, h ebbe belekötöttem, bocs, Kérdező. Ettől függetlenül a nővel elbeszélgetni azt hiszem, felesleges. Illetve pontosan mit vàrnàl a beszélgetéstől? Én magam is egy olyan helyzetben vagyok , h egy hàzas férfi vonzódik hozzàm, testileg, lelkileg, és bàr nem történt megcsalàs, a vonzódàs kölcsönös és fàjdalmas, és pontosan emiatt talàn érezhető a màsikon, h nincs teljesen ott(hon). Nàlunk emiatt ki lett mondva, hogy semmi kommunikàció nem lehet, mert az ember belesodródik érzelmileg, ami - talàn- a testinél is veszélyesebb. Ha megkérdezne a feleség engem, mint nàla 20 évvel fiatalabbat, hogy miért...nem lenne vàlaszom, mert a puszta létezésem elég, nincsenek csàbító trükkjeim, magam előtt sem tudok elszàmolni azzal, h bennem ilyen vonzalom lehet, de azt egészen biztosan érzem és tudom, hogy érezhetnék én akàrmit, ha kettejük között minden rendben lenne, akkor én egy gondolat erejéig sem merülhetnék fel a férjében. Ezért van az, h szerintem a férjjel kell beszélgetni.
2019. jún. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!