Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, nektek is sokat hisztiz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek is sokat hisztizik a barátnőtök ha megvan neki? Hogy kezelitek olyankor?

Figyelt kérdés
2019. jún. 24. 18:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
68%

"Két nappal azelőtt, hogy megjön mindig sírnom kell."


Nekem van egy olyan szokásom, hogy ha nagyon depressziós vagyok - és régen kezeltek vele, tehát felismerem a különbséget rossz kedv és depresszió közt -, akkor fogok egy papírt, vagy nyitok egy word-öt, és beleírok mindent, hogy kiadjam magamból. Okostelefon óta abban egy napló app-be írom. Egyszer mikor ilyen világvége, szuicid hangulatban voltam, valahogy bevillant, hogy összehasonlítsam a naplót a menstruációs naptárral, és pontban két nappal menstruáció előtt jött rám ez.


Ami elég furcsa, mert 22 éve menstruálok, de csak az utolsó pár évben van ez.

2019. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is az lennék, ha nem lehetnék egyedül!
2019. jún. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
61%
Nem szokott hisztizni. Néha fáj neki, akkor megmasszírozom mindenét, mert az jól szokott esni neki. A viselkedésében, egyéb dolgokban nincs változás.
2019. jún. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
47%

Én nem szoktam hisztizni(alapból sem vagyok az.)

Első nap néha szokott fájni, de akkor elmegyek lefeküdni és nem akarok beszélni, inkább csendben szenvedek és pár óra múlva elmúlik.

2019. jún. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
16%
Volt olyan párom akin nem lehetett érezni mikor van menzesze, de volt olyan is 2-3 nappal a menstruáció előtt már a szögbe is belekötött. Elmondása szerint azért balhézott és hisztizett, mert ingerült volt és ő ezt nem tudta felügyelni. Ilyenkor mi segít? Programot kell szervezni ami eltereli a figyelmet és minél kevesebbet lenni kettesben.
2019. jún. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
56%
Én hisztis vagyok, világvége hangulatom van, kötekszem. A párom már megszokta, általában nem foglalkozik vele, tudja, hogy két napig hülye vagyok. A menzesz végére szexuálisan túlfűtött vagyok, a libidóm az egekben, tehát érdemes neki átsiklani azon a két napon.
2019. jún. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is idegbajos érzékeny és szexre éhes vagyok olyankor... tényleg pár nap és elmulik.
2019. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor hozok haza csokit, fagyit és elindítok egy filmet. :D fél óra és megnyugszik. Mindig beválik.
2019. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor elviselhetők a fájdalmaim, tehát dolgozni tudok, programokra el tudok menni. Hisztis sem vagyok, de néha előfordul, hogy ha párom türelmetlenül szól valamit, akkor én is csípőből vágok vissza anélkül hogy átgondolnám, igaza van-e. Vagy néha előfordul hogy éppen semmi se jó nekem. De én próbálok ezekre figyelni és tudatosan visszafogni. Attól mert menstruálok, még nem kell kiakasztanom magam körül mindenkit.
2019. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!