Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha párkapcsolatban a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha párkapcsolatban a férfi nem örül annak, ha a párja találkozik a barátaival, az miért van?

Figyelt kérdés

Én 20 vagyok, párom 31 éves. Együtt élünk már pár hónapja.


Nem nagyon díjazza, ha talákozgatok a velem egykorú barátaimmal, fiúk és lányok vegyesen, és tényleg csak barátok.

Szeretem a páromat, hűséges vagyok, de a barátaim nem szeretném elveszíteni.



2019. jún. 26. 23:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%

Persze, nyugodtan bäszd el a kapcsolatod azzal az emberrel, aki szerelemmel szeret és potenciálisan feleségül is venne pár haverért meg piáért.


Mit képzel magáról, hogy meg akar védeni, és nem akar kétes alakok körében látni, akikről tudja, hogy abban a másodpercben lefeküdnének veled, amint csak lehetne, hiszen férfiak (mondom ezt férfiként).

2019. jún. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy barátnőm aki rendesen ki volt borulva mikor ritkán a barátokkal és haverokkal voltam. Elsőnek azt hittem, hogy zavarja ha van ott másik nő. Mint kiderült az zavarta, hogy nélküle csinálok valamit. Viszont 20 évesen csak találkozni akartam egy jó sörözésre és kockulásra barátokkal haverokkal leggyakrabban 2 hetente de inkább 3. Végett is vettem a kapcsolatnak mert a végére teljesen beteges lett a viselkedése. Követett mikor elmentem szórakozni. Volt olyan, hogy kint dohányoztam és 3x ment el kocsival egy olyan utcában aminek a vég a szántókra vezet.
2019. jún. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Engem pont így szeparált el a barátaimtól a volt férjem roppant sikeresen. Lányoktól is, fiúktól is. Mindenkire mondta, hogy hülye meg idióta, meg napokig nem szólt hozzám, ha találkoztam velük. Én hülye meg hagytam, most már ezek a barátaim annyira eltávolodtak, hogy nagyon nehéz megtalálni újra a közös hangot, nem is igazán sikerül. Ja, az a férfi barátom, akire a legdühösebb volt, és aki miatt folyton őrjöngött, hogy biztos szerelmes vagyok belé, stb, pár évvel később coming outolt. Akkor azért nem felejtettem el gratulálni a kedves férjemnek a fantasztikus ítélőképességéhez.
2019. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
89%
Lehet,hogy féltékeny,de én másra gondolok.A párod szeretne elszigetelni a barátaidtól,hogy csak az ő véleményét fogadd el,aztán majd jön a kritizálás,a megjegyzések a külsödröl,leértékel.Ha a bántást majd viccnek álcázza,és kinevet,akkor menekülj!Mert igy szokott kezdödni,de ne legyen igazam...
2019. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

"...és potenciálisan feleségül is venne pár haverért meg piáért."


#11 ezt benézted, mert ő megmondta nekem a legelején, hogy nem akar soha nősülni.


Én meg nem akarok görcsösen feleség lenni!

2019. jún. 27. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!