Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasid flörtöl, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasid flörtöl, akkor félre is fog lépni?

Figyelt kérdés

Az a problémám hogy olyan jol elflörtölget más csajokkal elöttem is meg akkor is ha nem vagyok ott(sztem). És minden csajjal olyanjol elvan.. Nem vagyok féltékeny tipus..csak ha találkozunk ne akkor hivogassa pl a havernöjét(akinek tudtommal van pasija) ilyenolyan felköszöntés meg stb miatt... ha én megtisztelem azzal h elötte nem hivogatom a haverjaimat akkor énis elvárhatnék ennyit, nem?

Csajok! a ti pasitok is flörtölget?


2010. júl. 9. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Jók ezek az "ennyit én is elvárhatok tőle" dolgok. Miért, kért ő tőled olyat, hogy ne beszélgess előtte a haverjaiddal? Ha nem kért akkor nem, ne várj el tőle semmi ilyesmit. Persze, csak mert ő tanul épp akkor elvárhatja, hogy te is otthon ülj, mi? Csak mert ő nem szereti a vodkát elvárhatja, hogy te se szeresd? Fogadd el, hogy más emberek vagytok.
2010. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Jók ezek az "ennyit én is elvárhatok tőle" dolgok. Miért, kért ő tőled olyat, hogy ne beszélgess előtte a haverjaiddal? Ha nem kért akkor nem, ne várj el tőle semmi ilyesmit. Persze, csak mert ő tanul épp akkor elvárhatja, hogy te is otthon ülj, mi? Csak mert ő nem szereti a vodkát elvárhatja, hogy te se szeresd? Fogadd el, hogy más emberek vagytok.
2010. júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én pasim csajok kedvence :)

A barátai 80%-a lány. Nem tudok beleszólni, nem is akarok. Szeretem, bízom benne ez a legfontosabb. nem várom el tőle hogy ne beszélgessen velük ha vele vagyok, beszélgessen. Ráadásul én még idősebb is vagyok nála :) szal nagyobb a veszély a megcsalásra . de szeret, tudom hogy szeret és a bizalom a legfontosabb :)


17/L

2010. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen számíthatsz rá,hogy félre fog lépni.

persze biztos megmagyarázza majd,hogy ez csak ártalmatlan flört....bocs,ha kissé nyers vagyok de nem bízhatsz senkiben.ez van sajnos.29/f

2010. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 x Susy Omega x ***** válasza:
100%
na, ide figyelj... most vagy flörtöl más lányokkal, vagy megcsal. :D valamelyiket viseld már el, basszus... azzal tudod a legjobban megfogni, ha szabadságot adsz neki, ám közben szerelmet is. nem őrült, rögeszmés ragaszkodást, hanem szerelmet. :D meg pinát. :D na, szóóóval érted! az utolsó 2-3 mondatod nagy hülyeség volt ám... :)
2010. júl. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
70%
Az útolsó válaszolónak adok igazat. Attól még, hogy más csajokal beszélget vagy flörtől szerethet. Én is ilyen vagyok mégis szeretem a barátnőmet és sose csalnám meg. De ha ezt folyton szóvá teszed hamarosan vége lesz mert az idegesítő ám.
2010. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!