Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Ilyen" lànykènt hogyan, hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Ilyen" lànykènt hogyan, hol tudnèk ismerkedni?

Figyelt kérdés

Hosszu kifejtes lesz :)


Ketto, nalam 8 ill 10 evvel idosebb noverem van. Sajnos vagy nem sajnos a szuleim a szuletesem utan ugy dontottek, h kiprobaljak a nagy, falusi alomeletet. Minimalis tapasztalattal videkre/tanyara koltoztek. Messze laktunk mindenkitol- nagyon jo, szabad gyerekkorom volt, de az ovodan, iskolan kivul sosem volt gyerektarsasagom.( A tesoim mar nagyok voltak,kollegiumban eltek)


Messze laktam mindenkitol, en voltam a suliban jo fej, de egyebkent mellozheto kiscsaj. Raadasul a nagy falusi alom az elejen anyagilag nagyon veszteseges volt, szegyelltem a korulmenyeinket- soha, egy baratom sem jart nalunk.

Igy alapjaraton "magamnak valo" ember lettem.

Eletem elso bulija a szalagavatom volt (amugy, nem, nem vagyok az a peneszvirag, konzervativ no, egyszeruen elotte sosem voltam senkinek fontos annyira, h bulizni, szorakozni hivjon. )


Az egyetemi eveim alatt sem erdekelt tulzottan a pasizas- az elso evben a neten megismerkedtem valakivel, akivel "tavkapcsolatban" voltam egy evig. Nem tarskereso oldalon ismertem meg.

Ugy, ahogy az utana kovetkezot sem- vele csaknem 8 evig voltam egyutt.

De nem ment, nagyon nem. Ameddig kethetente/havonta talalkoztunk, mukodott, amint osszekoltoztunk, rajottunk, h nem is ismerjuk egymast. Izig-verig destruktiv kapcsolat volt, ebbol 10 honapja "szabadultam".


Soha tobbe nem szeretnek neten ismerkedni- viszont, a valo vilaghoz tul nehezen nyilok meg.

Hol az a ferfi, aki hajlando lenne varni arra heteket, par honapot, hogy a bizalmamba fogadjam?


Es most itt vagyok, 29 evesen, kb nulla szocializacioval.

Nagyon jol elvagyok egyedul, de tudom, hogy ez a remete elet nem "normalis" dolog. Maganyos vagyok.

A barati tarsasagombol szo szerint mindenki friss hazas, terhes vagy kismama, nem ernek ra engem vezetgetni, keritonot jatszani.


Egyszeruen nem tudom, hogyan, hol kellene ismerkedni, igazibol randizni stb.


Mit tehetnek?


2019. jún. 29. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Kicsit hasonlítasz rám, de tisztában vagyok vele, hogy nem lenne esélyem nálad (sem), így azt mondom adott esetben jó lenne beszélgetni egy hozzád hasonlóval, főleg mivel osztom a várakozós-időt kell adni dolgot. Kár, hogy csak kevesen vannak így...


Igaz én más miatt "mulasztottam" el a szocializáció nagyrészét, de a többit átérzem.

2019. jún. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Túl sokat kombinálsz. Nincs más dolgod ? Hidd el segítené a parkeresesben ha lazabbra venned a dolgot.
2019. jún. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%
A nagy online világ és a fene nagy szabadság úgy látom, ezt is magával hozta. Mármint azt, hogy már a kapcsolatteremtés sem megy a fiataloknak. Vágytok rá, vágytok egy társra is, de az online távkapcsolatokon kívül, és az egymásra kétszavas üzeneteket dobáló üzengetéseken kívül más nem nagyon megy....
2019. jún. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

#3


Nem mindenkinél "két szavas üzengetés" az online kapcsolattartás. Nálam pl. nem.


És azok hol jobbak akik a diszkóban "há gyüssz topogni gecó?" "kő kóla" "hőőúúűűűj de be vagyok rúgva HAHAHAHAHAHA" szinvonalon "beszélgetnek" két hányás között?

2019. jún. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3.


mint irtam, nem szandekosan, "kapcsolati cellal" ismertem meg oket online.

Megismerkedtunk, rengeteget beszelgettunk online,telefonon napi tobb orat, majd talalkoztunk parszor, es kapcsolat lett belole.


Ez epp nem a 2 szavas uzenetvaltasokrol szolt.


Online azert nem szeretnek ismerkedni, mert egyszeruen nincs kedvem evekig egyedul lenni/talalkozni par hetente.


Tok jo lenne, ha lehetosegem lenne arra, hogy a kiszemelttel spontan osszefussak delutanonkent, ne kelljen tervezni minden talalkozot stb.

2019. jún. 29. 21:45
 6/17 anonim ***** válasza:

#5


Akkor annyira mégsem hasonlítasz rám, nekem pont hogy bejön a távolság, bár az se baj, ha közel van, de ne legyen KÖTELEZŐ minden nap állandóan együtt lenni...


Bár állítólag ha szerelmes leszek nem fog zavarni. Hát "szerintem hahaha".

2019. jún. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
68%
Arra nem gondoltál, hogy neten olyan illetőt is megismerhetsz, aki a közeledben él? Távkapcsolatot nem akarsz, nem online ismerkedést.
2019. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nekem sem a napi szintu talakozo "hianyzik", hanem a spontaneitas lehetosege.


Aztan, a franc tudja.

lehet azert erdekel most annyira ez, mert meg ilyen sosem volt velem :)



Mondjuk, igazabol.mindegy- ahhoz, hogy egyaltalan felneruljon, tudnom kene ismerkedni.

Szoval, vissza az alapproblemahoz :)

2019. jún. 29. 21:53
 9/17 anonim ***** válasza:

#7


Ja és ha abból egyik se jön be, aki meg mégis az már "elkelt", akkor? Ja, válasszon egy jobb híján-t? Tipikus 1989-es hozzáállás.

2019. jún. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
# 9 Te már kombinálsz! :D Ilyet én nem állítottam.
2019. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!