Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha nem utal közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem utal közös jövőre?

Figyelt kérdés
8 hónapja együtt vagyunk a barátommal, de úgy értem nem jut előre a kapcsolatunk. Ő 35 éves, én 20, és van egy 5 éves lánya is az előző házasságból. Én külön élek a szülőktől egyedül egy albérletben, dolgozok, eltartom magam, szerencsére a fizetésem is eléggé jó. Ezt azért írom le, hogy ne higyje senki hogy a pénz vezérel. Én szeretnék már a párommal összeköltözni, ráadásul mindenki ezen szörnyülködik hogy miért nem lakunk együtt stb. És nekem már tényleg fáj hogy hiába teszek erre utalás neki vagy semmit nem mond vagy eltereli hogy majd talán egyszer. Nyilván az ő háza, ezért erről ő dönt, de azt ő is tudja hogy nem eltartás céljából szeretném, hanem szeretnék gondoskodni róla, főzni neki, vezetni a háztartást. Az anyja is nála lakik az apja korai halála miatt és úgy érzem mikor ott vagyok hogy hiába akarom végezni a házimunkát, az anyós ezt úgysem adná át nekem, mert úgy gondolja fiatal vagyok és semmihez nem érthetek. Úgy érzem céltalan ez a kapcsolat és félek hogy nem látja velem a közös jövőt.
2019. jún. 29. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez gyanús, hogy komolytalan és teljesen más elképzeléseitek vannak a kapcsolatotokról.

32/f

2019. jún. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"Ő 35 éves, én 20, és van egy 5 éves lánya is az előző házasságból.2


"Mit tegyek ha nem utal közös jövőre?"


Nem tudom, hogy látod-e az összefüggést a kettő között.

2019. jún. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ő nem tervezed veled, és te már anyósnak hívod az anyját, pedig valszeg hivatalosan sosem lesz az.
2019. jún. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem vesz komolyan. 20 vagy, 15 voltál, amikor a lánya született...

Lehet a gyerek miatt is lassabbra akarja venni a tempót

2019. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy ő most nem akar ennyire komoly kapcsolatot, vagy legalábbis nem veled.

De te meg ne akarj "anyóssal" is összeköltöztek, abból semmi jó nem szokott kisülni.


"szeretnék gondoskodni róla, főzni neki, vezetni a háztartást"


Ezt így ebben a formában felejtsd el. A fèrfi nem csecsemő, hogy gondoskodni kelljen róla, meg mindent alá rakni. Felnőtt ember, ès egy párkapcsolatban normális esetben egyenlősèg van, munkamegosztás. Ne akard megszivatni magad, hogy háztartási rabszolgaság minősítés magad.

2019. jún. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan vonzó ebben a férfiban? Sokkal öregebb nálad, a gyereke egy életre összeköti az exével, ráadásul együtt él az anyukájával, aki látszólag nem kedvel téged túlságosan. Keress inkább egy korban hozzád illő társat, akivel nem veszel két koloncot is a nyakadba, és akivel tervezheted az általad áhított közös jövőt. Ennek a pasasnak csak egy fiatal pipi vagy, akibe üríthet, és akivel nincsenek tervei.
2019. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jezusom, te szant szandekkal utalod agad annyira, hogy ebbe a szarba meg bele is akarnal koltozni?
2019. jún. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te jó ég, ebből már egy dolog is a kapcsolat rizikófaktora lehetne: +15 év, gyereke van, anyja nála lakik.

Komolyan, mi visz rá arra, hogy belekormányozd az életedet ekkora szarba?

2019. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A Szerelem?
2019. jún. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Túl nagy nálad a rózsaszín köd és nem látod tisztán a helyzetet.

Nem veszi komolyan a kapcsolatotokat, neki kényelmes így. Eljár veled ide-oda, lefekszetek, ennyi. Otthon anyuci megcsinál mindent, fogadok a gyerekre sincs gondja.

Úgy van vele minek bonyolítsa az életét? Minek kötelezze el magát megint, mikor így sokkal jobb?


De amúgy meg ha beköltöznél oda, jó lenne neked?

Lehetnél a házi cseléd, "anyós" utálna, a gyereket is lehet ellened hangolná. A pasi az anyja pártját fogná. Csak a vita, veszekedés lenne.


Keress inkább jobbat.

2019. júl. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!