Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves 30-asok! Történt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves 30-asok! Történt veletek olyan, hogy párkapcsolatot kezdtetek valakivel, úgy tűnt, minden jól alakul, jövőre vonatkozó közös terveitek voltak, majd hirtelen szó nélkül eltűnt a másik az életetekből, akit párotoknak hittetek? Miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Korábban csak hallottam e jelenségről, velem még nem történt ilyen és én sem csináltam ilyen kegyetlen dolgot senkivel. Ma viszont látom a neten, hogy a jelenségnek neve is van: Ghosting. Találó..

Hogy tettétek túl magatokat ezen a megalázó, embert semmibe vevő, kétségekkel, megválaszolatlan kérdésekkel teli helyzeten?

Semmire nem reagált. A telefont nem veszi fel, az e-mailekre nem válaszol, pedig látom, olvasta. Most már nem is kérdezősködöm tovább, mert így csak magamat alázom és úgysem reagál.

Ha van köztetek olyan, aki már meglépett egy ilyen inkorrekt lépést a másikkal szemben, kérdem, miért?? Nagyon szeretném megérteni! Mert csak így tudom helyretenni és a jövőben elkerülni.

A harmincas éveim vége felé, ő pedig a 40-es évei vége felé jár, tehát nem arról van szó, hogy „ezek a mai fiatalok”. (Egy hosszú házasságon van túl, egy éve vált el.)

Sajnos nagyon beleszerettem. Azt hittem, mély lelki kapcsolat fűz össze minket. Én bolond!

Vajon talált más nőt, csak nincs benne annyi tisztesség, hogy elém álljon és közölje mindezt? Vagy...egyszerűen nem értem. Nem nyomultam, rosszat szerintem nem tettem.

Nagyon köszönöm, ha segítetek megérteni őt!



2018. szept. 22. 23:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most mivan?

Kapcsolatban voltál valakivel..és lelépett?Vagy meséld el érthetőbben a történetet.

2018. szept. 23. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Velem is történt ilyen, többször is, de legfájóbb most, a közelmúltban. Hihetetlen volt köztünk a kémia, minden téren összeillettünk, 8(!) órát beszélgettünk az első randin, azt mondra, hogy ilyen kötődést még sosem érzett. Együtt terveztünk egy csomó mindent a jövővel kapcsolatban, főztem-mostam-takarítottam rá, mikor ott voltam, közös háziállatot szerettünk volna, stb. Ahogy az lenni szokott normál esetben, mikor az ember kialakít egy kapcsolatot.

Aztán... egy találkozót lemondott, mert ügyelt (orvos), utána, mint akit a köd nyelt el. Kerestem párszor, megírtam, hogy ha ez a helyzet, akkor én legalább szeretném normálisan lezárni, hogy tovább tudjak lépni. Erre bocsánatot kért, hogy el van havazva, sok a dolga, vizsgázik, legyek türelemmel. Ez volt 2 hete, azóta semmi. Szóval azt hiszem, én megpróbálom elfelejteni, hogy ez egyáltalán megtörtént.


Egy biztos! NE keresd. NE nézegesd a telefonod, mailjeid, vagy az ő profilját bárhol. Hagyd a francba az ilyet, akiben ennyi korrektség nincs, hogy valamit normális módon lezárjon, az hidd el, hogy nem érdemel meg - legalábbis én is ezzel nyugtatom magam. Ha valamennyire is tisztában vagy a karma jelentésével, tudod, hogy majd ezt ő bőven vissza fogja kapni az élettől.


Ez a ghosting amúgy az egyik legundorítóbb mellékterméke a mai társkeresési normáknak, szokásoknak. Annyira nagy a merítés és annyira felszínesek a kapcsolatok, hogy az emberek nem érzik a súlyát a tetteiknek, hogy mekkora fájdalmat okoznak, hiszen végülis ő nem csinál semmit. Szó szerint. Csak az a helyzet, hogy ez sokkal bántóbb, mintha a szemedbe mondja, hogy "figyelj, én ezt nem szeretném folytatni".


Hogy miért teszik, nem vagyok benne biztos. Szerintem egész egyszerűen nincs bennük annyi bátorság, hogy a másik elé álljanak, felesleges kellemetlenség. De az is meglehet, hogy bejött egy ígéretesebb hölgy a képbe, fogalmam sincs. Nem tudok a fejükkel gondolkodni, mert én ilyet sosem bírnék tenni senkivel sem.

2018. szept. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják, mert egy gerinctelen férgek.Nem akar magyarázkodni, mert még annyira sem tisztel.Sok ilyen barmot hord a hátán a föld! Sajna
2018. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Jártam így. Körülbelül 2 hétig bosszankodtam aztán töröltem. Teljesen véletlenül megtudtam fél évvel később, hogy újra összejött az exével.


Gondolom ezt nem tudta szépen előadni, és így könnyebb volt.

2018. szept. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Négy éves párkapcsolatomnak lett úgy vége, hogy hírtelen eltünt.
2018. szept. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Számtalanszor jártam már így. Az volt a ritkaság, ha egy lány nem így viselkedett. Undorító, gerinctelen alak az a pasi, hagyd a francba!
2018. szept. 23. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Éppen még a szakítást kimondta, de aztán már füstölt is el. Nem tudom az ilyen emberek hogyan tudják lezárni magukban ezt a dolgot.
2018. szept. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7! Én tudom. Úgy csinálják, hogy teljesen érzelemmentesek,nincs lelkifurdalásuk, nem szerették egy kicsit sem a "párjukat". Pszichopaták.
2018. szept. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, ráadásul több mint 2 hónap "járogatás" után. Nálam töltötte a hétvégét, egyik este kicsit összevesztünk, mire szinte szó nélkül elviharzott, és sose keresett többet. Egy darabig próbáltam hívni, semmi válasz, így hamar feladtam, nem akartam jobban megalázni magam előtte. Visszagondolva viccesen hangzik, de akkor nagyon rosszul érintett.
2018. szept. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Lényegtelen hogy férfi vagy nő csinál ilyet, érthetetlen számomra. Itt például 2 felnőttről van szó, akik valamilyen módon kapcsolatba kerültek és lett randi stb. Ebben a korban már nem játszik senki, mert komoly kapcsolatot szeretne öregségére és egy állandó, szerető társat, de ő miért ment bele ebbe az egészbe ha elmenekült? Oké hogy a tinik meggondolják magukat és szó nélkül eltűnnek, de egy felnőtt? Az ilyet hagyni kell a francba, maga sem tudja mit akar. Ne bánkódj miatta! Azt írtad 30 éves vagy, keress korban is hozzád illőt, akinek nincs előélete, talán úgy sikeresebb leszel.
2018. szept. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!