Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondta a völegényem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a völegényem hogy ne kérjem a szexet mert fadarab vagyok az ágyba. Ez mit jelenthet? Nem szeret ugye?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 20:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Annyit jelent, hogy fadarab vagy az ágyban. Persze ezt lehet normálisan is közölni és szépen megkérni, hogy mozogj te többet és fordíts több energiát a minőségi szexre.

Szerintem egyetlen ilyen kommentárból nem gondolja azt az ember, hogy nem szereti a párja. Ha jól sejtem nálatok több arra utaló jel is van, hogy a kapcsolat egy szar és nem szeret. Akkor minek vagy vele? Mindent ilyen bunkó módon közöl?

2019. júl. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 BigUncleZ ***** válasza:
76%
Hát a szexet nem kérni szokás én úgy tudom.Másrészről lehet, hogy azt akarja most te irányíts.Esetleg több aktivitást vár a részedről.
2019. júl. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Hülye ez akkor, hogy egy fadarabot míg a halál el nem választ? Ezt előtte mindenképpen rendezzétek, hogy a fadarab és a tuskó jó párosítás-e, ne évek múltán legyen, hogy bocs de nem.

32/f

2019. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
22%
Szeretni lehet szeret, csak a szex nem túl pezsgő. A fadarabbal arra utal, hogy keveset mozogsz közben (szokták még botsáskának is hívni asszem).
2019. júl. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%

Azért még időben szólt :)


De igaza lehet, szóval változtass ezen.

2019. júl. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A fadarab meg a tuskó. Ez tényleg jó :D
2019. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
írd le hogyan zajlik nálatok egy aktus. azt is hogy te mit csinálsz és hogyan.
2019. júl. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os nagyón jó hú tényleg nagyón jò
2019. júl. 1. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Bazeg, ennyi ésszel a házasság küszöbén, nem már...

Mielőtt összeházasodtok, gyakorolni kéne a normális kommunikációt - és bocs, de tényleg találó volt a “fadarab vs tuskó” komment, ugyanis ez a helyzet. A vőlegényed egy tuskó, mert nem képes normálisan kommunikálni a szexuális igényeit, te meg ezek szerint nem élvezed a szexet vele, hisz’ ha élveznéd, nem lennél fadarab.

Beszélgessetek bhaszki - normálisan...

2019. júl. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Úgy a vőlegényed, hogy rossz vagy az ágyban. Persze, hogy szeret, különben már rég keresett volna olyat, aki jobb.
2019. júl. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!