Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megütött a Vőlegényem (hosszab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papld kérdése:

Megütött a Vőlegényem (hosszabban a leírásban), megbocsájtható ez ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Megvolt az előzménye a dolognak, nem viselkedtem én sem szépen sőt már provokálásnak mondható a dolog részemről, de megütött. Nem maradt nyoma, nem fájt csak lelkileg viselt meg. Szerintetek ilyen esetben ez megbocsájtható?
2018. ápr. 12. 09:07
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
84%

Nem.

Nincs olyan, hogy csak egy pofon. Olyan van, hogy első pofon, azt pedig követi a többi.

Egyik jobbra, másik balra. Eszetekbe ne jusson házasodni.

2018. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
54%
Nem bocsátható meg. Az a hímnemű nem férfi, aki kezet emel a nőre.
2018. ápr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
70%
Pofon az soha nem nézhető el.
2018. ápr. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2018. ápr. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
61%
Nem megbocsátható, illetve aki egyszer megütött, az többször is meg fog. De azért nem kell szándékosan provokálni senkit, főleg, ha látod rajta, hogy bántják/sértik a szavaid.
2018. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
De mi volt a konkrét eset?
2018. ápr. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon féltékeny nő vagyok, de tisztában voltam evvel és próbáltam javítani magamon viszont az utóbbi hónapokban állandóan szemrehányásokat tettem a semmiért és betegesen figyeltem. A napokban pszichológushoz fordultam mert rájöttem, hogy magamtól nem tudok helyrejönni segítségre van szükségem. Tegnap negyed órával később tudott csak hazajönni egy plusz munka miatt és én emiatt természetesen megint kiakadtam és azt mondtam neki, hogy biztos van valaki más az életében. IGEN 15perc miatt. Tudom, hogy nagyon gáz, de abban a pillanatban kiborultam pedig nem is volt rá okom. Pont emiatt szeretnék orvoshoz menni. Aztán ebből veszekedés kerekedett én pedig hisztisen sírva ordítottam vele ezért kaptam a pofont.
2018. ápr. 12. 09:30
 8/32 anonim ***** válasza:
88%

Nem tartom megbocsajthatonak. Ez gyengesegre, ingerlekenysegre es eröszakra valo hajlamra vall. Ha kiprovokaltad, ha nem! Ha egyszer atlepte ezt a hatart, barmennyire is szegyenli, legközelebb mar nem lesz olyan nehez atlepni.



Ferfikent iszonyatosan sokszor megerdemeltem volna es megis kiveteles esetnek szamitott, amikor tenylegesen egyszer-egyszer elcsattant az arcomon.


En viszont soha az eletben nem tettem meg ilyet es nem is fogok. Ha egy nö annyira provokal vagy idegesit, hogy ugy erzem, mar nincs ertelme a beszednek, akkor otthagyom. Vagy megvarom, mig megnyugszik vagy veglegesen. De ugy erzem, egy pofonnal nem csak öt, de magamat meg jobban alaznam.

2018. ápr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
71%
megérdemlitek egymást
2018. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
45%
Nem. Én is féltékenykedő vagyok, de képes úgy viselkedni, hogy megnyugodjak. Ha meg lenne valami, előbb mondaná azt, hogy akkor kalap kabát, mint hogy megüssön... ez kb olyan mint a megcsalás. Ha vége, akkor nem megcsalni kell, hanem lelépni. Az ő esetében is, ha elege van, lépjen le, ne pofozzon meg. Különben ha megbocsájtod, újra megteszi, hiszen látja, hogy veled ezt is meg lehet, mert úgyis elnézed.
2018. ápr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!