Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket is zavarna, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarna, vagy csak én reagálom túl?! (többi lent)

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok együtt a barátommal, nemrég költözött lakásba és volt lakásavató bulija a volt osztálytársainak, amire engem nem hivott el! Először kibuktam, de aztán kicsit átgondoltam és ugy voltam vele, hogy hát az ő volt osztálytársai és ez olyan osztálytali féle! De most felvették fősuliba és megint mennek hozzá a volt osztálytársak ünnepelni, de én nem leszek ott, pedig most a párjukat is viszik a lányok! Multkor az egyik csaj lefényképezkedett a kádjába, ő meg feltette face-re a képet és nekem ez nagyon rosszul esett... főleg hogy rólam egy közös kép van fenn... A lakásavatóról meg 50! Nem tudom helyese, hogy ez engem zavar!?

Kérlek segitsetek! Ő 24/F én 22/L!


2010. júl. 9. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hát nem kéne, hogy nyafogásnak fogja fel, ha elmondod neki a problémádat, főleg azt, ami a kapcsolatotok miatt van. Ezt komolyan kell hogy vegye. Ne görcsölj ezen ennyit, nem érdemes, meg nem is kell felvezető szöveg. Csak szépen megmondod neki, hogy ez téged furán érint, nem esik jól. Csak mondd el neki az érzéseidet!
2010. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Okés... Köszi a válaszokat és a segitséget!
2010. júl. 11. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!