Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha te nőként a párod jóváhagyá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te nőként a párod jóváhagyását kéred, mielőtt elmész valahová, vagy más emberekkel találkozol, az mennyire oké?

Figyelt kérdés
Kell a jóváhagyása, az engedélye?

2019. júl. 2. 04:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
Megbeszéljük, mindketten.
2019. júl. 2. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván elmondom neki, ha megyek valahova, de felnőtt embernek nem kell engedélyt kérnie a párjától. Nem az apád és nem a smasszered.
2019. júl. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Engedélyt kell kérned felnőttként? Ha nem lehet vele megbeszélni a dolgokat akkor lapát. Mo az hogy engedélyt kell kérni ahhoz hogy elmehess valahova? Akkor nem a párja vagy hanem a tulajdona. Sokáig csinálná a párom szerelem ide vagy oda mehetne a háztól.


31N

2019. júl. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Csak bejelentem hogy hol leszek. Azt' cső. Mentem.
2019. júl. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

A kérdés hangsúlyozottan nem arról szól, hogy szólsz a párodnak, hova mész, kivel talizol, mert ez természetes.


Hanem, hogy kifejezetten a jóváhagyását kéred-e, vagy ő kéri-e tőled.

2019. júl. 2. 07:30
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Általában vásárolni megyek, dolgozni, vagy hivatalba ügyet intézni. Barátnőkkel ritkán járok el, ha el is megyek közlöm vele, hogy kivel fogok találkozni. Ez fordítva is így működik, nincs belőle probléma.

2019. júl. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nálunk így van, nem kértem soha tőle. mindig tudjuk hol van a másik, bejelenti hogy ide vagy oda megy.
2019. júl. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én dolgoztam pasis közegben, ugy másfél éve. Ma is döbbenten gondolok vissza azokra a kollégáimra akiknek az életében "mint felügyeleti szerv" van jelen a nő. - a facebbokot a feleség kezeli... - Napi szinten adja oda a telefonját ellenőrzésre...... - Zsebpénzt kap a nejétől a saját fizetéséből.... -A legapróbb, pitiánerebb döntést is meg kell beszélni a nővel..... - Rohan haza munka után, mert hát félóra csúszás esetén is kérdőre van vonva.... Szerintem ezekben az esetekben a pasinak szüksége van erre a felügyeletre, gyámságra. Talán ez miatt érzi magát fontosnak, hogy felügylve,ellenőrzizve van, nem hozhat önállóan döntéseket. Valami számomra fura ok miatt élvezi a gyerek státuszt a kapcsolatba. Bocsának , most tünt fel , hogy a kérdésed nőre vonatkozik. Igen természetesen a nőknél is fordulhat elő, hogy "egy apuka" mellett kislány státuszban érzik a biztonságot. Bár én inkább férfiaknál tapasztaltam ezt a hozzáállást. Szóval kérdező, igen lehet, van olyan hölgy aki ezt igényli és neki ez természetes.
2019. júl. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem kérném az engedélyét! Elmondom mi a tervem, megyek és kész.

Nem vagyok a tulajdona.

2019. júl. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%

Nem kérem ki a véleményét. Felnőtt emberek vagyunk, mindenki oda megy ahova akar, és akkor, amikor akar.


4#-es voltam.

2019. júl. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!