Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem most szabadult kb egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem most szabadult kb egy hónapja és tartok tőle ez normális?

Figyelt kérdés
Az lenne kérdésem előtte,jött a kislányához elvitte tiltottam.Elértem ne bírja elvinni csak felügyelt legyen a kapcsolatartás,és ő ezt is szó nélkül végig csinálta.Most eltelt 2 év és kint van de semmi lépést nem tett,egyszer mamáján keresztül aki az ő édesanyja beszélt a kislányunkal és annyit mondod neki apa intézi,hogy gyere hozzám.11 éves a kislányunk,ő elég erős természetű a börtönben jól kigyurta magát előtte sem volt vékony de most erősebb.Ez a higgadtsága meg,hogy nem tudok semmmit mit tervezz aggaszt.Hozzá kell tennem tényleg tiltottam a kislányt közbe tudtam az életét adná a kislányáért és sajnos mint tanú hozzá járultam,hogy börtönbe kerüljön.Nem látnám megtörte a börtön meg úgy közös ismerősök is mondják teljesen jókedéjű,szóval van bennem félsz,hogy bent milyen embereket ismert meg,előtte is voltak olyan bűnöző ismerősi de bármilyen próbatétel elé állítottam végig csinálta szó nélkül ha a kislányról volt.Persze már bánnom mert akkor is tudtam pont ő az akitől nem kéne féltenem a kislányunk,meg szinte az én vallomáson volt amiért börtönbe került.Ti a helyzetembe mire gondolnátok valamiféle lassú bosszút forral vagy csak türelmes és a türelmével el veszi tőlem a kislányt mert amúgy a kislány odáig van érte.Nem tudom a gondolatát a börtön előtt tudtam de már nem ismerem ez normális ?
2019. júl. 3. 02:02
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Engem az érdekelne, mi a pék fszáért szülsz egy olyan embernek, akikt utána tiltasz a gyerekétől? Tetszett, hogy rosszfiú? Megremegett a térded a börtöntetkóitól?
2019. júl. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs börtön tekója ugyan azok voltak.Mi 7 évig éltünk úgy együtt,hogy a kislányunk már megvolt.Szóval nem úgy szültem,hogy utána már nem voltam vele.
2019. júl. 3. 03:02
 3/10 Bence_ ***** válasza:

Mivel ő a gyerek apja, beszélj vele erről.

Ha jól elvan a gyerekkel akkor miért tiltod?

Meg mit jelent, hogy próba elé állítottad?

2019. júl. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Kamu
2019. júl. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de te most is magadat félted. Ha saját bevallásod szerint nem kellett volna tiltanod a kislányt, akkor mégis miért tetted?? Női büszkeség?
2019. júl. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Te vagy aki félti saját magát. A te vallomásod végett ült.

Neked vallomást sem kellett volna tenned. Igaz függ a dologtól, ha téged lányod veszélyeztetett akkor megértem.

Viszont nem úgy írod, hogy téged, lányod veszélyeztette, bántotta volna.

2019. júl. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oriasi respect a valaszoloktol, hogy ertettek amit irtal, mert en 2x elolvasva sem ertem amit irsz.
2019. júl. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"mamáján keresztül aki az ő édesanyja"


Tehát exed egy olyan családba született, ahol a fiú megdugta az anyukáját és az abból született gyerek az exed? :D

2019. júl. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Mivel a kislányunkrol volt szó,hogy semmi lépést nem tett így magától érhetődő,hogy a kislányunk mamáján keresztül beszültek aki az exem édesanyja,de ha ennyire agyhalott vagy,hogy nem érted más visszont érti,remélni merem csak,hogy hogy nincs agykárosodásod csak unod magad és marhaságokat hozzá szólsz amitől nem tudom azt hiszed okosabb vagy esetleg műveltebb de elkeserítelek egyik sem vagy.
2019. júl. 4. 01:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja ebből pedig a fajgyűlöleted jött ki ugye név arc minden személyazonoság nélkül.Azt gondolod cigány,de ebben is elkel keserítselek Magyar nem roma szóval,ez is teljesen mindegy mert neki rengeted roma ismerőse van akik kulturáltak és nem csinálnak gyereket családon belül.De azért azt megnéznem kb 2-3 roma körbe áll ezt elmernéd-e sütni.
2019. júl. 4. 01:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!