Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális az én drága férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az én drága férjem?

Figyelt kérdés

Éjszaka rosszul lettem, baromira elszállt a vérnyomásom, nagyon fájt a fejem, hánytam. Végül sikerült nagy nehezen egy kicsit aludnom. Reggel ugyanolyan rosszul voltam, elmondtam neki, hogy mi volt éjjel. A tíz éves kisfiam puszilgatott, odahozta a papucsom, segített. A férjem annyit nem kérdezett, hogy hozzon e gyógyszert. Mondtam neki, hogy vigyen ki az orvoshoz reggel 8ra. Erre közölte, hogy neki a töke tele van azzal, hogy én plusz programokat csinálok neki, meg miattam át kell szerveznie a napját. És amúgy is hozzá 8ra mennek. És hogy én mindig kitalálok valamit, hogy mi bajom és csak sajnáltatni akarom magam, mert ez a magas vérnyomásos dolog egy megfoghatatlan valami, úgyhogy nekem leginkább a fejemmel van a probléma. És amúgy is ott a kocsi, üljek bele és menjek. Csendben megjegyeztem, hogy szerintem 5 percet tud várni az illető, illetve akkor elmegyünk 5 perccel hamarabb. Kocsit pedig inkább nem vezetnék, mert gyalog sem bírok menni, ne menjek be a forgalomba a gyermekemmel a hátam mögött. Mondtam neki, elmegyek a patikába és veszek fájdalomcsillapítót, aztán kész. Ugyanis elfogyott itthon. Annyit sem kérdezett, hogy ne hozzon e ő. A délelőtt még rám nem kérdezett, hogy élek e még.

De ezt egyszerűen nem tudom hová rakni, hogy az ügyfele ennyivel fontosabb, mint én.


2019. jún. 19. 10:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Elég bunkó volt az biztos.

Viszont érdemes lenne átgondolni, hogy mennyiszer játszod el a hattyú halálát, ha ennyire nem vesz komolyan. Olyannak tűnik, mint aki belefáradt az egészbe.

2019. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kiszeretett belőled. Már nem vagy neki annyira fontos.
2019. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Vannak gondok... Miért vagytok együtt?
2019. jún. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
El szoktam neki mondani, hogy ha fáj valamim. De attól függetlenül csinálom a dolgom. Sosem kellett kiszolgálnia, még vakbélműtét után sem volt hajlandó segíteni. Se bevásárlás, se az, hogy ne kelljen a negyedikről gyalog lemászni és elvinni oviba a gyereket.
2019. jún. 19. 11:25
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

És ha azokat sorolod, hogy miket nem csinált, jobb lesz, vagy csak belelovalod magad a témába?

Bunkónak bunkó, de ez semmit nem segít.


Nekem van egy barátnőm, aki mindig mindenki orrára köti, épp mije fáj, állati idegesítő. De szerencsére én nem élek együtt vele..

Azt nem lehet, hogy kevesebbet panaszkodsz, és akkor nem az lesz, hogy jajj már megint mi, hanem jajj, mit tudok segíteni, mert ha 10 nap alatt 14 féle bajod van, nem csodálom ,ha a töke tele van.

Csak akkor szólj, ha tud segíteni, és akkor konkrétan kérj. Egy gyógyszert, engedjen vizet, főzzön egy teát. De nem naponta valami, hanem amikor tényleg kell, szóval nálam például ilyen évi 2x van, de tudom ,hogy nem vagyunk egyformák.

2019. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos majd akkor kapcsol, amikor egy stáb pörög fejen körülötted.


Én is csak lusta voltam, amíg nem omlott össze a keringésem.

Érdekes, azóta ha csak picit fáradtnak tűnök ágyba zavar.


Neked jobbulást, pihenj.

2019. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Ha hánytál, akkor ez szívroham volt, hívj fel egy mentőst, mondd el neki!
2019. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
2: És akkor normális? Mert egy idegent otthagyni az utcán ugyanezzel a bajjal nem normális!!
2019. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Most azt mondta, nem tudja, mit kell ilyen cirkuszt csinálni. Igaz, néha kiugrik kicsit a vérnyomásom, de 140/95nél nben magasabb soha. De általában 130/80. Most viszont 160/105 alá nem ment, de 180/120 sem volt ritka. Azt mondta, most kicsit magasabb volt, na és.

Baromira el vagyok fáradva, rettenetes stressz volt rajtam hónapokig. Könyörögtem neki, hogy egy kicsit segítsen. De mindig jön a sablon duma, hogy ő dolgozik. Igaz, én is,a gyerekkel csak én foglalkozom, mindig van főtt kaja. De szerinte még nyugodtan vállalhatnék maszek munkát. Tudom, hogy sokat dolgozik, meg értünk teszi, csak mikor mindenki és minden fontosabb, mint a családja, és amit én csinálok, az semmi,akkor ezt már nem tudom tolerálni.

2019. jún. 19. 13:00
 10/15 anonim ***** válasza:
57%

Én mondjuk az ilyet nem értem, minek teszed tönkre magad?

Miért nem rendelsz kaját? Az alapanyag + idő + enegia+ fáradtság helyett totál megéri.

A gyerekkel meg tessék neki is foglalkozni, nem egyedül vállaltad gondolom.

Panaszkodás helyett inkább állj ki magadért.

Persze hogy semmi normális kapcsolat nincs köztetek, ha mindig valami bajod van ő meg ár utál otthon lenni. Csökkentsd a terheidet, hogy maradjon energiád a családra is.

2019. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!