Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak, nálatok volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok volt már olyan hogy a barátnőtök azt hitte kavartok az exetekkel közben meg csak barátság volt köztetek?

Figyelt kérdés
Mesélnétek róla egy kicsit? Voltak belőle félreértések, veszekedések vagy titkolózások?
2019. júl. 3. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sok olyan választ fogsz kapni hogy egy ilyen "jóban vagyok az exemmel" kapcsolat nem kell senkinek. Én sem kezdenék olyan pasival aki jó barátságba van az ex csajjal. Ki van zárva. Egyszer együtt voltak és így csak plusz indok hogy nem akarok felesleges feszültséget a kapcsolatba. Tudom vannak azok a süket dumák hogy de vége van és csak engem szeret de nem érdekel. Hallottam már én is eleget ezt meg szerintem mások is. Az meg megint más tészta hogy havonta véletlenül össze találkoznak a boltba és váltanak pár szót mi újság a másikkal de ennél több ki van zárva.
2019. júl. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"Szerintem sok olyan választ fogsz kapni hogy egy ilyen "jóban vagyok az exemmel" kapcsolat nem kell senkinek."

Ennyi erővel bármelyik lányhaverral megcsalhatna... nők b+...

Legalábbis egy normális pasinak több tucat nővel van ilyen kapcsolata, de majd pont egy megunt nőjét akarná...


Volt. Eleinte engedte majd tiltotta, utálta, végül szakítottunk mert egy beteg pits volt ahogyan szépen lassan kiderült, utólag is megkereste hogy a hazugságaival elárassza... Azért "is", mert a barátnője nevében ismeretlenül ráírt hogy kiderítse kavarunk-e. Pedig ő volt az ordas k...rva, máig nem értem miért engem akart beállítani annak csak férfiban...

2019. júl. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Azzal az exel, akivel tartottam később is a kapcsolatot, le is feküdtem még párszor. A nosztalgia jegyében. Ez gondolom én nem gond, mivel előtte is szexeltünk. Későbbiekben az a pár szex nem oszt, nem szoroz. Annyi, mintha a kapcsolatunk alatt kicsit többet szexeltünk volna.
2019. júl. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!