Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már ugyanolyan nevű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ugyanolyan nevű párotok, mint az exetek?

Figyelt kérdés
Mennyire zavaró ez? Illetve hogy különböztetitek meg a barátaitokkal, hogy melyikről beszéltek épp? (Főleg, ha már mindkettő ex)
2019. júl. 3. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Exekről nem beszélgetek. Szóval ezzel gondom sose volt. Igen, voltak hasonló nevűek, de mivel egy emberre figyelek, nem szoktam keverni őket. Ha gyakran váltogatod a partnereidet és mindegyiket meg is tartod az életedben, akkor káosz lesz, nevek nélkül is.
2019. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak közeli baráttal beszélünk róla, ha szóba jön valami kapcsán. Nagyon nincs mit ragozni rajtuk. De valami szép "becenevet" mind kapott köztünk, így nincs keveredés. ;D
2019. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az exemet és a jelenlegi páromat ugyanúgy hívják.

Engem nagyon zavar, még úgy is, hogy a beceneveik különbözőek :)

Az exnek adtam egy gúnynevet, úgy emlegetem.

2019. júl. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyan az a nevem, mint a párom exének:)
2019. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem ugyan úgy hívnak mint az exem feleségét. Bár a nő nyomába sem érek úgy hogy szóval én tuti nem jöttem képbe :o
2019. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hú 5-ös vagyok, már mint szóba sem jöttem náluk az tuti
2019. júl. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem 3 Lacival hozott össze az élet. Egyáltalán nem zavaró.
2019. júl. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
engem meg 3 Attilával. Ez van. Annyira különbözőek, hogy össze se tudod őket keverni , felesleges emiatt izgulni.
2019. júl. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egy barátnőm új párját ugyanúgy hívják, mint a volt férjét, neki nem fura, de én nagyon meglepődtem... egyszerűen úgy emlegetjük őket, hogy Anti/exAnti :D
2019. júl. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!