Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Már több éve ismerjük egymást voltunk is távkapcsolatban. Majd vége lett a távolság miatt. Most megint beszélgetünk, találkozunk néha de még mindig nem lakunk egy városban. Pár hónap múlva munkahelyváltás miatt a távolság megoldódik. Felvetette újra megpróbálhatnánk. Jelenleg olyan mintha együtt lennénk ha találkozunk de egyébként nem keres szinte sosem. Régen mindig beszéltünk telefonon most napok kimaradnak hogy nem. Ez normális így ha újra akarja kezdeni?
2019. júl. 3. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak dugópajtit akar. Veled meg nem kell a nulláról kezdeni.
2019. júl. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Rockarc ***** válasza:
74%

A kapcsolatok elejen az egyik legfontosabb dolog, hogy a masikat ne hagyd bizonytalalnsagban, mert nem ismer, nem tudja mire szamithat, es nagyon destruktiv tud lenni, ha beindul a spekulalals, hogy mi van ha ez van, mi van ha az van?


Egyetertek veled, nem normalis, de talan ismered mar annyira, hogy ne azonnal boritsd az asztalt. Talalkozzatok es beszeljetek meg, hogy akkor most hanyadan alltok, mit szeretnetek egyutt, mit vartok a masiktol. Legyen tiszta viz a poharban. Kozold vele az igenyeidet, akkor figyelni fog ra, hogy eleget tegyen nekik.


43F

2019. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Elég bonyolult a kapcsolatunk. Már mondtam neki hogy ez így nekem nem jó. De azt mondta nem akarja hogy egy kényszer legyen hogy most mindennap ekkor és ekkor beszélnünk kell. Meg szerinte szemrehányást teszek. Nincs más nő ez tuti csak inkább a haverokkal szeret lógni ilyen szabadlelkű típus.
2019. júl. 3. 17:38
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Már most nem tudtok dűlőre jutni, minek mennél bele? Nem fog változni, most kijelentette, hogy ez van. És ez most nem arról szól, hogy x időben beszéltek-e.
2019. júl. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az szerinte szemrehányás,mikor próbálod megbeszélni mit hogyan szeretnél,vagy elmibdod az érzéseid,az elég sajnálatos.És pont egy kiskapu ez,amivel visszadobja a felelőség labdát rád hárítva mindent.A másik meg,hogy attól mert komolyan veszitek az nem azt jelenti,hogy minden nap egy megadott időben kell beszélni.Tehát haverokkal akar lógni,de néha jó ha van egy nő is a közelben.Így akkor ez szerintem a vedd lazán,elütjük a feles időt együtt szerű kapcsolatot.
2019. júl. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem ahhoz elég sok mindenen mentünk keresztül hogy laza kapcsolat lenne. Sajnos évek óta egyedül él soha nem alkalmazkodott egy pillanatig se senkihez.
2019. júl. 3. 17:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a múlt,most meg van most.

És ez nekem laza,ha nem akar megmagyarázni semmit,ha az gondolataid,érzéseidet szemrehányásnak értékeli,és barátaival akar lógni.

De akkor igen,ez így rendben van,és normális,az is,hogy alig keres.

2019. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyél türelmes továbbra is,és minden megoldóduk.És persze a türelem sokszor rózsát terem,ahogy a türelmetlenség veszteséget,de azért normális kapcsolatnak nem nevezném.(7)
2019. júl. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Átköltözik abba a városba és nem lesz ki szórakoztassa, így felkeresett. Veled sem fog elköteleződni, te ebből marha szarul fogsz kijönni.
2019. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem ő költözik hanem én. Nem miatta elsősorban hanem egy jobb lehetőséget kaptam munkahelyileg.
2019. júl. 3. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!