Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor találkozunk minden szuper, de amikor nem és üzenetekben/telefonon beszélünk akkor mintha idegenek lennénk?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Vannak akik online nem tudnak jól beszélgetni. En is ilyen vagyok. Élőben tök jól kijövök mindenkivel de online nehezebben beszélgetek olyanokkal akiket még nem ismerek olyan jól.
2019. júl. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
A megoldás egyszerű, személyesen kell beszélni minél többet.
2019. júl. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Nem mindenki képes minőségi beszélgetéseket folytatni olyan személytelen csatornákon, mint a telefon vagy a chat. Én is túl "oldschool" vagyok ezen a téren, egyszerűen gyűlölök chatelni és telefonálni, egész pontosan semmit nem ad egy kapcsolathoz számomra. Inkább találkozzatok többet, ne erőltessétek a pötyögést, ha pedig mindenképp muszáj online beszélnetek akkor inkább videochateljetek, még az a legjobb..
2019. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Vagy nem szeret írásban kommunikálni, vagy csak akkor vagy jó, ha ott vagy.

Együtt is vagytok, felvállalt kapcsolatban? Mert, ha nem, akkor sanszos, hogy az utóbbi van.

2019. júl. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%
Ez parkapcsolat? Szerintem nem...
2019. júl. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!