Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak fontosabbak a haverok és a buli! Van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
A haverok, a nyaralás velük mindig fontosabb mint én. Kórházba kerültem, és egyszer sem látogatott meg, mondván megy a haverokkal, majd utána jön hozzám. Meg akartam oldani a kapcsolatot, beszélni vele, akkor is haverok után MAJD én jövök. Velem lehetett volna több időt, de itt hagyott, mert megy a haverokkal.

2017. júl. 5. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Akkor kuka a pasi. Csak talalsz jobbat
2017. júl. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Lépj tovább, de a pasi nélkül.
2017. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Nincs, dobd ki nyugodtan. Nem érez irántad semmit, csak kell valaki, akit időnként megdughat.
2017. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Többször szakítottam, de mindig írogat, hogy szeret és nem hagy békén. Elnéztem neki, de ezeket már nem tudom.
2017. júl. 5. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
89%

Pasim is megy a haverjaival,fontossak neki.

De ilyet hogy akarmi van haverok,meg a korhazba se ment be hozzád. No koment,hagyd ott a fszba.

n25

2017. júl. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig én is próbáltam megértő lenni, de az, hogy az egy hetes bulit választja a haverokkal amíg én a kórházban fekszem betegen, szerintem ez már túl sok.
2017. júl. 5. 11:06
 7/10 A kérdező kommentje:
Amikor meg elmondom neki, azt mondja ne kontrolláljam.
2017. júl. 5. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:
10%

Meghallgatnám ezt a verziót kicsit gondolom másképp előadva a pasitól is. Kívàncsi vagyok,hogy ő,hogy tàlalná a történetet. Az éremnek is 2 oldala van.


19/L

2017. júl. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tiltsd le mindenhonnan és dobd ki. Ez a változni fogok dolog legtöbbször ne igaz, ne legyél hiszékeny.
2017. júl. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"mindig írogat, hogy szeret"


Írogatni bármit lehet, de a lényeg, hogy mit tesz? Szerinted mennyire szeret téged az a ember, aki nyugodtan tud bulizni a haverokkal, miközben te kórházban fekszel betegen, és egy héten át nem érzi szükségét annak, hogy meglátogasson?

2017. júl. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!