Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bosszú az ex barátnőn, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú az ex barátnőn, de hogyan? Valami elegáns, de hatásos bosszú ötletek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok haragtartó ember, de úgy érzem helyénvaló lenne egy kis bosszú az exemmel szemben. Végig korrekt voltam vele, amit ő sosem viszonzott felém. Na szóval, valami hatásos, de nem túl durva bosszút szeretnék, de a lényege az lenne, hogy örökre megjegyezze és hogy mindig az eszébe jussak róla. Van egy ügyvéd ismerősöm, aki adott egy tippet, de az az exem jelenlegi állásába is kerülhetne akár. Nem tudom, hogy ennyire durva végletekig elmenjek-e, az ügyvéd utána is nézett kicsit a lánynak, és talált róla olyan dolgokat, amikről én nem tudtam a kapcsolatunk alatt. Konkrét dolgokat nem akarok megnevezni, de a lényeg, hogy volt már dolga a törvénnyel. Szerintetek, ha elérném, hogy kirúgják, az érne annyit, hogy könnyítsek így a lelkemen és elégtételt vegyek, vagy inkább hagyjam az egészet? Tudom, hogy a legjobb ilyenkor tovább lépni, de én sajnos nem olyan típus vagyok, addig nem tudok nyugodni, amíg nem érem el valamilyen formában ami akarok. 29/F

2017. máj. 3. 00:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
51%

Ha ennyire akarod, csináld.

Ha másik pasit tudott keresni, majd menni fog neki a munkahellyel is. :D

2017. máj. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
De azért ugye nem egy pár hetes dologról van szó?
2017. máj. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:

Nem elég a tudat, hogy megtehetnéd?

Mit csinált, ami miatt ennyire megharagudtál rá?

2017. máj. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
77%
Hehe lassan eléritek, hogy soha a büdös életben ne bízzak egy darab férfiban sem, csak így tovább!! :)
2017. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
86%
Ne csináld. Nem fogod magad jobban érezni tőle. Emelkedj felül!
2017. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
77%
Basszus de akkor meg azért fogtok bosszúkat esküdözni, mert elutasítottalak titeket..... Jaj... (#4voltam)
2017. máj. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
63%

Itt csak egy dologgal nem számoltál: Visszanyal a fagyi.

Lehetséges, hogy ő is tud dolgokat rólad, viszont ha nem

tud, és ezt megjátszod, a kezébe adod a labdát. Simán tud

kreálni az esetből (kirúgatod) egy olyan történetet, hogy

te nagyobbat buksz (csak gondolj bele a facebook erejébe).

Sőt, ha úgy alakul, még hamis állításokat is tud tálalni

olyan körülmények között, hogy igaznak gondolják, és akkor

egy életre nem mosod le magadról. Megéri?

2017. máj. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 Estádio de Felchút ***** válasza:
79%

Kicsinyes, gyerekes gyökér vagy.

Szerencsés a csaj, hogy megszabadult tőled. Szedd már össze magad.

2017. máj. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
13%
Ha megérdemli csináld! Mindig az ignorálás pártján voltam de sajnos be kell látnom a gátlástalan,undormány szarkavaróknak egyszerűen igenis vissza kell ütni.Gondold át mennyire volt veled inkorrekt és ha valóban olyan megbocsájthatatlan vétkeket követett el ellened és úgy érzed szeretnéd neki visszafizetni hát hajrá.Csináld ki míg kvittek nem lesztek!
2017. máj. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
9%
Először is a legjobb bosszút állni mindig azon a területen, ami számára a legfontosabb. Ha a külseje, akkor azon, ha a karrierje, azon, ha az új barátja v családja, stb. Szóval derítsd ki, mi a legfontosabb, ott fáj majd legjobban. A módján akkor kell gondolkodni.
2017. máj. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!