Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a szeretőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a szeretőmnek, hogy szerelmes lettem belé és vele szeretnék járni?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel már régóta nem vagyunk jóban,olyan se veled se nélküled a kapcsolatunk, bár az utobbi hónapokban már mindkettönk részéről nyitott kapcsolat a mi kapcsolatunk... Közben megtetszett az egyik kolléganőm,igaz már az elején is fantáziáltam róla,hogy jó lenne ha ő lenne a barátnőm, de én mégis azt kérdeztem meg tőle lenne e a szeretőm, utána egyre többször járt a fejemben a lány, sokszor volt,hogy ráírtam,mindig próbáltam a közelébe lenni, rosszul éreztem magam és hiányzott mikor egy hétig nem láttam, ezt mind úgy,hogy meg se történt a szex még ekkor...Két hónap után lefeküdtünk és utána mégjobban nem tudtam kiverni a fejemből,nem ismerem semennyire mert semmit nem tudok róla ahogy ő se rólam.Igaz én mondtam neki az elején,hogy nem érdemes engem kedvelni hisz csak egy szerető lennék..Mondtam,hogy félek attól is,hogy 16 év van köztünk.Mégis a sajá
2019. júl. 4. 22:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Megis a sajat csapdamba estem bele, es en szerettem bele.... De nem tudom,hogy mondjam el....
2019. júl. 4. 22:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, ismert Meg azt mondhatod, hogy szerelmes vagy belé..
2019. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem is vagy házas, milyen szeretőről beszélsz te itt? A te eseted csak annyi, hogy mással kavarsz.

Szeretője a házas embereknek van.


16 év? Gondolom a nő az idősebb... :D

Nem irigyellek... :D

2019. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem tudom minek nevezzem, nekem szebb megfogalmazás ez,hogy szerető... Pont,hogy fiatalabb. :D
2019. júl. 4. 23:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Először zárd le ezt a nyitott kapcsolatot a "barátnőddel", utána kezdj bármit is a szexkapcsolatoddal.

Mondd el neki hogy megváltoztak az érzéseid és felvállalnád.

2019. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!