Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyit dolgoztok egy nap?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyit dolgoztok egy nap?

Figyelt kérdés

Fiatalok vagyunk és 1éve élünk együtt. Szeretnénk házat venni amihez a legtöbbet szeretnénk gyűjteni.


Mindketten több helyen dolgozunk.

Barátnőmnek a 2od állása kötetlenebb mivel ő osztja be h munka után hány vendéget fogad a fodrászatban. Ez még most alakul később ezt szeretné csinálni így egyelőre gyűlik a vevőkör..sokszor este 9korul vegez.

Ha olyanja van hisztizik mindenen és szinte kikéri magának h nehogy ne csinálhasson magának szabadnapot hetente 1et.


Mindezt olyan hangnemben mintha ő már sokat letett az asztalra és nem ő van a vendégeiért hanem fordítva..


Én amit lehet elvállalok csak h többünk legyen..nem azon problémázok h jajj nincs szabadidő meg nehogy már ne engedhessem meg magamnak az egy üres napot.. 31f és 27n


2019. júl. 5. 12:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lakásra gyűjtöttünk, mi is mindketten bevállaltunk annyi pluszt, amit csak tudtunk, és bizony megterhelő volt, de ott volt a motiváció, hogy mire kell. Férjem akkor másfél állásban dolgozott, napi 12 órákat, én meg hétvégén is sokszor vállaltam ügyeletet, extra feladatokat. Szóval megértem, hogy ez milyen. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy kellenek közös napok, amikor kicsit leülsz megpihenni, mert hosszú távon nem bírja ezt az ember szünet nélkül csinálni. Heti 1x minimum egy nap szerintem kell, hogy ne a munkán agyaljon az ember, hanem a másikkal legyen, mert mire összegyűlne a pénz az akármire, addigra már hiába, mert nincs kivel megosztani. Most vagytok fiatalok, most kell átélni azokat a dolgokat, amikre visszaemlékeztek a nehéz pillanatokban, amikor pont nem lesz lehetőségetek elmenni egy hétre nyaralni vagy elmenekülni akár csak egy napra a világ elől. A pénz nem minden, nem azon a heti 1 napon fog múlni, hogy összejön-e a házra való vagy sem.
2019. júl. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

főállásban 8 óra, erre rájön a napi 4 óra út

otthon több projekten dolgozom egyszerre, van ami hobbi, van ami elég jól fizet, viszont változó mikor mennyit dolgozom

van amikor csak filmezek/filmezünk, akár moziba megyünk, lazítunk

2019. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a főállásom mellett heti három napon vállalok túlórát, akkor gyakran akár este 11-ig is dolgozom. Ennél többet nem vagyok képes/hajlandó. Így is volt, hogy jelzett a szervezetem (komoly sérülés egy esés miatt, máskor gerincsérv), és akkor hetekig nem tudtam dolgozni. Inkább kiegyenlítetten dolgozom, nem hajszolom túl magam, mert ha kiesek a munkából, akkor elveszítem a megbízóimat.
2019. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most hétfőtől péntekig 8-at, maximum 9-et, de amíg nem indult be a karrierem napi 14-16 órákat is lehúztam (több állásban) és még tanultam is szabadidőmben. El akartam érni a célt, 3 ilyen év volt érte az áldozat, de a következő negyvenért simán megérte. De még ekkor is kellett néha egy üres nap havonta 2-3 alkalommal, különben teljesen kiégtem volna, nem mindenkinek olyan a teherbírása, hogy bírja a folyamatos robotolást.
2019. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

12 óra és álló munka melett másod állásra de idom se erőm.

Mindnekinek mások a fizikai határai ,van aki nem bírja az ejszakast nekem azzal nincs bajom

A baratnomnek ha kell egy szabadnap hogy utána többi napokon jól teljesítsen akkor ez nem a világvége!!nem munkakerülő vagy lusta ha egyébként este 9ig dolgozik,szimplán csak elfáradt

2019. júl. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Baratnödnek

Elírás !!

2019. júl. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én napi 10-11 órát de otthonomtol 3 percre melozom igy 10-11 órát nem vagyok otthon a nagy átlagban.


Párom nem dolgozik.


Nem gyűjtünk semmire megoldottam mindent

2019. júl. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
88%

Tökéletes recept arra, hogy tönkretegyetek egy kapcsolatot. A szerelmet gyönyörűen ki fogja nyírni ha folyamatosan fáradtak és stresszesek vagytok, és időtök sincs randizni meg közös programokra. Az ilyen fél év alatt tönkretesz bármilyen kapcsolatot érzelmi szinten.

Mi ezt a legelején megfogadtuk, egy rohadt ház nem ér annyit, hogy tönkremenjen miatta a kapcsolat. Dolgozunk, amit tudunk azt félrerakjuk de nem fogunk robotolni napi 16 órákat. Rengeteg de rengeteg kapcsolatot látok ami emiatt megy tönkre. Kell a ház meg kell az autó meg kell a medence, este 10-re ér haza mindenki, egymással nem foglalkoznak és mire megveszik a házat már inkább utálják egymást mint szeretik. Az emberek nem ismerik azt fel, hogy hiába vesznek házat ha együtt élni már nem akarnak majd benne mert addigra elcseszik a kapcsolatot.

Szóval nem, nem vagyunk hajlandóak 8 óránál többet dolgozni. Inkább együtt töltjük az estét és csinálunk valami romantikus programot. Otthonról néha dolgozunk még 1-2 órát de ez a maximum. Nekünk egy ház vagy bármilyen anyagi jellegű hülyeség nem ér annyit, hogy a kapcsolat rámenjen. Túlóra helyett azt a mindennapos munkát inkább a kapcsolatba fektetjük.

Nem véletlenül vagyunk együtt 10 éve. A ház meg így is összejönni látszik lassan. Persze, ha nagyon dolgozunk biztos már rég lenne házunk. Csak éppen már nem lennénk szerelmesek egymásba.

2019. júl. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Munkaido 8 ora, benne van az ebedszunet.

Szoszerint dolgozni max 5 orat.

2019. júl. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Párom hétköznap 8órában fizikai munkát, én folyamatos váltott munkarendben folyton 12 órázom ez van hogy heti 3 nap van hogy 6. Ehhez jönnek a plussz ugorj be hetente 2szer valamit elintézni ami lehet fél óra lehet egész napos ....hiába számolják el de frusztráló. Az ilyen sose tudj előre kalkulálni a pihenő napon vagy másodállást vállalni dolgok miatt néha én is hisztis vagyok de akkor sem úgy fogom fel hogy a munkáért vagyok hanem a munka van értem.

A barátnőd meg ne ekézd már csomó kérdésed van róla mintha valami igásló lenne szerencsétlen lány. Örülj hogy szorgos de senki, főleg te nem fogod vállon veregetni ha 40evesen meg tönkremegy a teherbírása s a heti 7napos melótól lesz valami finom betegsége ami most annyira elterjedt jelenség.

2019. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!