Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni ha egy férfinek rossz a házassága?

Figyelt kérdés
Kollégám sosem beszél a feleségéről, vagy ha igen akkor is max egy mondat erejéig említi meg. Egyszer azt mondta, hogy a felesége már-már direkt ugráltatja, mintha minden ellene szólna, de ezen kívül többet nem említette a feleségét... Valószínű, mert szégyenli, hogy rossz a házassága vagy úgy gondolja hogy ez nem tartozik másra? Mert amúgy minden mást elmesél, hogy mit csinált aznap, hogy miket szeret stb... Szerintetek?

2019. júl. 6. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom, hogy ha valaki szereti a párját és jól megvannak akkor nem tudja nem emlegetni néha (vagy gyakran). Legalább is nekem nagyon sok dologról és témáról egyből a férjem jut eszembe és gyakran beszélek róla, ő az ismerősei szerint csak rólam beszél. :D Nyilván nem úgy, hogy édes kis bubukámat de imádom, egyszerűen csak felhozom, hogy mit tudom én tegnap pont erről a témáról beszélgettünk otthon és blablabla.

De az szerintem mindenképpen rossz jel ha valaki csak negatívan beszél a másikról és csak akkor emlegeti amikor problémája van vele. Hogyha csak azért nem beszélne róla mert úgy gondolná, hogy ez nem tartozik másra akkor pont a problémákat nem említené. Szerintem az általad leírt pasinak egyáltalán nem jó a házassága. Se az érzelmi szint nincs meg se úgy alapvetően a jó viszony.

2019. júl. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Onnét hogy van. Egyedül sokkal jobb. Pl. hogy visz haza egy nőt megbaxni, ha otthon az asszony?
2019. júl. 7. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek megállapítására nincs recept, de ha keveset beszél kettőjükről, akkor aligha jó a kapcsolatuk.

Ám, ha a férfi erősen nyomul a nőre és ekkor mondja, akkor ettől a nőtől csak szexet akar (és ezt sok nő ne hiszi el, vagy nem is akarja tudni...).

Ffi.

2019. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye nem azért érdekel téged a házassága, mert nő vagy és meg akarod szerezni őt?

Igazából nem tudok más hátsó szándékot ami miatt ez ennyire érdekelhetne téged.

2019. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

Egy férfi elég sokmindent elvisel, kivéve a szex hiányát, vagy ha egy olyannal kell szexelnie, aki totál unalmas. Innentől kezdve, akár sunyi módon is, de keresgél.

Az érem másik oldala, amit a nők soha de soha nem fogják elfogadni, az az, hogy egy jó feleséget sosem fognak megcsalni. A jó feleség egyik ismérve, hogy jól választott férjet magának...

2019. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!