Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a féltékeny hisztis?

Figyelt kérdés
Párommal egy munkahelyen dolgozom, de teljesen más részen. Kb csak a kajád szünetben látom. 2 hete megálítottak hogy nem e zavar, hogy igen jól kijön az egyik kolléga nőjével. Már pletykálnak róluk, miközben engem meg kinetenek a hátam mögött. Akkor próbáltam megbeszélni vele, már akkor is az volt a válasza ha nem tetszik szakítsak. 2 napja még láttam hogy facen írhatnak egymással, zenéket küldözgetett neki. Nem is lenne ezzel problémám, de ma ismét rá kérdeztem, nah elkezdett üvölteni hogy, én egy féltékeny vagyok, azóta hozzám sem szól. Nekem ez fáj hisz szeretem. Ha itthon is vagyunk ő játszik, filmezik, facen cseveg. De megkaptam azt is hogy olykor a telefonomat bújom. Mit kéne csinálnom ha kb le se szarja a fejem amikor itthon vagyunk? Számára a napi program hogy lemegyünk a boltba együtt.
2019. júl. 7. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél. Biztosan van alapja a pletykáknak, és nem véletlenül ilyen paraszt veled. Szóval én nem pazarolnám rá az időmet, másszon, akire akar!

Másrészt a kollégáknak ne mutasd ki, hogy fáj, mert nyilván gonoszságból is jár a szájuk.

2019. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy valaki jóban van egy női munkatársával semmit nem jelent. Egyrészt igen, te vagy feleslegesen féltékeny. Másrészt ha eleve sza..ik a fejedre, ahogy említetted, akkor hagyd ott a pics.ába. Semmi értelme egy olyan kapcsolatnak, ami csak tönkretesz hosszú távon.

30/F

2019. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"ha nem tetszik szakítsak."

Aki mar az elso kerdesre igy felel azzal tenyleg szakitani kell, szoval igazabol igaza van. Nem banik veled tisztelettel ez a fiu.

2019. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az exem dumált más lányokkal,illetve az exével.Kiakadtam.Azt mondta ha nen tetszik akk szakitsak vele...


Aztán kiderült,hogy Ő már rég nem volt szerelmes.

2019. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!