Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az exem börtönbe kerult, azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem börtönbe kerult, azt mondja nincs jó kaja es nincs mit egyen, kéri hogy kuldjek pénzt, szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakitasunk utan nem sokkal börtönbe került, (szteroid eladás miatt állitja) ha igazat mond eggyáltalán,(nemis tudtam korábban errõl) és irt hogy segítsek már rajta küldjek pénzt mert "éhezik" Nem haraggal szakítottunk ez tény, és az igazsag az hogy nagyon zavar ha tudom vkirol azt hogy éhezik..

Eggyáltalán igaz lehet az az allitas hogy a börtönbe éhezik?

Ti mit tennétek?



2019. júl. 9. 13:04
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Megszakítanék vele minden kommunikációt.
2019. júl. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
98%
Nem érdekelne. Ha adnék egyszer utána kérné megint és megint... az ő baja, gondolkodni kellett volna mielőtt illegális dologra adta a fejét.
2019. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
97%
Dehogy igaz, teljesen hülyére vesz, de úgy tűnik, nálad ez működik.. Nem küldenék neki semmit és nem is kommunikálnék vele soha többet.
2019. júl. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem lettél megjelölve kapcsolattartásin, akkor nem is kereshet e míg sitten van.

32/f

2019. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
99%
Dehogy éhezik! A többség úgy jön ki, hogy ki van gyúrva, vagy el van hízva. Egyébként meg etesse a családja!
2019. júl. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
99%
Hidd el, nagyon jó dolga van a börtönben, eszedbe ne legyen küldeni neki pénzt.
2019. júl. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
99%
En megkerdeznem tole, hogy mire szamitott, a Hilton sefje fozi a börtönkosztot? Egye meg amig fozott...
2019. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
A börtönben sokkal jobb az ellátás, mint a kórházban. Fordítva kellene, de a bűnözők előnyöket élveznek a betegekkel szemben, mert ők megérdemlik a kormány szerint. Igazságtalan, de ez van. Így küldjél pénzt neki.
2019. júl. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Ha küldesz neki, akkor nekem is küldj már, én is éhezek egy kicsit.
2019. júl. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem küldenek.

Nem éhezik, másra kell neki a pénz.

2019. júl. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!