Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt, ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt, ha szeretem a barátomat?

Figyelt kérdés
Már együtt élünk és tényleg szeretem. De rengetegszer gondolok arra, hogy milyen jó azok a kolléganőknek, akik egyedül élnek vagy a szüleiknél és nincs senkijük. Egyáltalán nem a pasizás miatt, hanem olyan jó lehet nekik, hogy a családjukkal vannak, ha akarnak könyvet olvasnak egész nap és senki nem szól hozzájuk, hasonlók... Miért érzem ezt? N25
2019. júl. 9. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Te is csináhatsz egyedül akarok lenni programokat.Nincs abban semmi rossz.Egy hónapban egyszer,két hetente egyszer.Biztos megértené a párod,remélem.
2019. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szoktam is, de én azokra irigykedem, akik folyton így vannak és nincsenek gondjaik nagyon
2019. júl. 9. 16:21
 3/9 Noblesse Oblige ***** válasza:
76%
Introvert vagy?
2019. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
Azokra irigykedsz, akikhez nem szól senki? Érdekes hozzáállás. Az ember társas lény.
2019. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig hidd el vannak gondjaik,nagyok is akár.Pusztán néha csak az is,hogy nincs párjuk.De ezt úgy írod,mintha neked nagy gondot okozna a párkapcsolatod.
2019. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Hát én egyedül élek és én meg téged irigyellek. 22/l
2019. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Amikor az ember arra szánja el magát, hogy mindenáron kapcsolatban akar élni, sokmindenről le kell mondani. Összeköltözés után már nincs anya, apa, testvér csak az önálló élet. Elmész munkába, hazamész, takarítás, főzés, bevásárlás akkor is ha görcsöl a hasad vagy fáj a fejed, nincs kifogás, mert a házimunka a nő dolga. Van olyan férfi aki segít otthon mindenben, de ez ritkaság. 25 éves vagy és ha már ilyen hamar így érzed hogy hiányzik az egyedüllét akkor nem lesz kiegyensúlyozott és boldog életed.


Azt szokták mondani, hogy az általános iskola után jön a nagybetűs élet, te most ebben élsz.

2019. júl. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Elmész munkába, hazamész, takarítás, főzés, bevásárlás akkor is ha görcsöl a hasad vagy fáj a fejed, nincs kifogás, mert a házimunka a nő dolga. Van olyan férfi aki segít otthon mindenben, de ez ritkaság. 25 éves vagy és ha már ilyen hamar így érzed hogy hiányzik az egyedüllét akkor nem lesz kiegyensúlyozott és boldog életed."

Jesszusom, ezt ugye nem gondolod komolyan? :D Szinte nem is ismerek olyan párt a környezetemben, ahol a felek nem egyenlően (!) osztanák fel a házimunkát vagy ahol problémát okozna az, ha néha szeretnének egyedül lenni vagy külön programokra menni. A férfi barátaim, ismerőseim, haverjaim, kollégáim 95%-a természetesnek tartja, hogy ők nem "besegítenek" hanem kiveszik a részüket a háztartásból, ugyanis ők is ott élnek. Mondjuk aki összeáll az első jöttmenttel és belemegy egy ilyen egyenlőtlen szar kapcsolatba, az igazából meg is érdemli, de azért ne csináljunk úgy, mintha mindenhol ez lenne az alap.. Attól még, hogy egyes nőknek semmi önbecsülése még vannak elegen, akiknek van..

2019. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, szerintem neked a látogató párkapcsolat lenne való. Tehát lenne barátod, összejárnátok, de mindegyiktek lakna a saját lakásában.
2019. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!