Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a baratom himsovon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a baratom himsovoniszta es ez meg ki fog utkozni a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Hat joindulattal se tudok ra mast mondani..

Multkor mentunk busszal valahova es noi sofor volt.

O erre azt mondta,hogy varjuk meg a kovetkezot,mert noi soforrel o nem utazik.

Kerdeztem,hogy ezt komolyan gondolja-e, de igen teljesen komolynak latszott.

En megmondtam neki,hogy nem normalis, vegul en hamarabb ertem haza, mint o..

Kesobb kerdeztem tole,hogy ha en vezetnek, akkor se ulne be,mert no vagyok? Az volt a valasza,hogy nem valoszinu,mert a nok keptelenek genetikailag jol vezetni..

Nem akartam leallni vele vitazni,hogy a ferfiak okozzak nagyobb szamban a baleseteket..

Ezek utan valahogy elment tole a kedvem.

Mi lesz,ha mas hulyesege is elojon a nokkel kapcsolatban?

Eddig erre utalok jelek nem voltak, fel eve jarunk.


2019. júl. 10. 07:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy gyökér.

Ebből összeköltözés után lesz probléma, amikor genetikailag te leszel alkalmas főzni meg takarítani. A szüleit mennyire ismered?

A következő komoly gond akkor lesz, ha gyereket akartok. El tudod képzelni, milyen lesz, ha kislányotok születik?

2019. júl. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen, a barátod jó nagy hímsoviniszta.Lenézi a nőket, de azért a dugás az jöhet neki velük.Ba.sznám ki a pi.csába, ahová való.Biztos megkapom a trágár megfogalmazásért az ívet, de az ilyen lények nem érdemelnek mást.
2019. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Bence_ ***** válasza:
100%

Biztos, hogy van, lesz még ilyen dolga?

Te is másod osztályú vagy?

Mi lesz ha lányotok születik?

2019. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Derwer ***** válasza:
27%

Kb biztos vagyok benne, hogy egyre több ilyen fog kiderülni róla. Ez áthatja a gondolkodását.


Én olyan vagyok aki szerint a női és férfi agy eltérő, nem szeretem ha azonosnak tekintik, ugyanúgy akarják használni. Pl térlátás - ami összefüggésbe van amúgy a vezetéssel - férfi erősség, ahogy a nyelkészség meg női erősség. Ugyanakkor azt is tudom, hogy az egyéni erősség, gyengeség többet számít. (pl feleségem jobban parkol, megtanították, és nagyon jól megtanulta. )


A fentiek mellett még nekem is vannak néha surlódásaim a feleségemmel, így nektek ez durva nehézség lesz. (kevésbé eufemiaztikusan: nem fogod bírni, szakítás lesz szerintem)

2019. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért érzem úgy, hogy ez a házimunka felosztásában is meg fog jelenni drasztikusan? Ha lányotok születik, akkor pár napig nem szól hozzád?
2019. júl. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem vettem észre hogy a térlátás férfi erősség... Exem még egy utcás faluban is képes volt eltévedni, én meg simán láttam merre vagyunk a legnagyobb városokban is. Azon kívül mikor a vízvezetékszerelő úriembernek magyaráztuk, mi hol megy, hát... Most finoman fogalmazok de nulla térlátása volt.
2019. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Sehol nincs arra utaló tudományos kísérlet, miszerint a férfiak térlátása jobb, vagyis, hogy azért mert farka van, jobb a térlátása. Ez emberi genetika, nem nemspecifikus. Hol olvastál ilyen hülyeséget?

Meg ez a rossz sofőrség... Hány meg hány idióta BMW-s, Audis, Mercis nagydarab, üresfejű fickó van, akik balesetet okoznak? Ez sem nemspecifikus.

A szülés az, a fizikai testfelépítés az.


Kérdező, neked ez a hímsovi fa...szmajom kell? Én lehánynám és kidobnám, mint cicust wc-zni. De te tudod.

2019. júl. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki ezt az ostoba gyökeret.
2019. júl. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Derwer ***** válasza:
24%

#6 #7: Sehol se említettem statisztikát. Saját megfigyelés/vélemény.

És ahogy írtam is, az egyéni sajátosságok simán felül írhatják ezeket.

Tehát nyugalom, nem eszik olyan forrón a kását.


(Amúgy amikor a nyelvérzékkel kapcsolatos női erősségről írtam, az senkit sem zavar, csak az amit a férfi erősségről írtam? :) )

2019. júl. 10. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

@Dexter: a párom még egy áruházban is képes eltevedni. Magamat is beleértve jópár not ismerek, akik kenterbe verik a férfiakat terlatasban és tajekozodasban, és jópár antitalentum pasit ezen a téren.


Ezekbol is újabb tesztek kellenének, mert eü tudja, mennyi a neveltetés hatása.

Pl. IQ teszteket is a nok teljesitenek jobban Az elmúlt években.

2019. júl. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!