Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a baratom himsovon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a baratom himsovoniszta es ez meg ki fog utkozni a kapcsolatunkban?

Figyelt kérdés

Hat joindulattal se tudok ra mast mondani..

Multkor mentunk busszal valahova es noi sofor volt.

O erre azt mondta,hogy varjuk meg a kovetkezot,mert noi soforrel o nem utazik.

Kerdeztem,hogy ezt komolyan gondolja-e, de igen teljesen komolynak latszott.

En megmondtam neki,hogy nem normalis, vegul en hamarabb ertem haza, mint o..

Kesobb kerdeztem tole,hogy ha en vezetnek, akkor se ulne be,mert no vagyok? Az volt a valasza,hogy nem valoszinu,mert a nok keptelenek genetikailag jol vezetni..

Nem akartam leallni vele vitazni,hogy a ferfiak okozzak nagyobb szamban a baleseteket..

Ezek utan valahogy elment tole a kedvem.

Mi lesz,ha mas hulyesege is elojon a nokkel kapcsolatban?

Eddig erre utalok jelek nem voltak, fel eve jarunk.


2019. júl. 10. 07:04
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
17%
Azért okozzák a legtöbb balesetet férfiak, mert nagyságrenddel több férfi vezet rendszeresen mint nő. Abban van vmi, hogy a férfiak jobban vezetnek, hiszen jobb a tájékozódási képességük általában véve. Én is elvezetek az országban baleset nélkül, de külföldön egyből adom át a kormányt a páromnak. De azért ennyire félni túlzás, a barátod tényleg a határt feszegeti. Nem jósolok nagy jövőt. 27/N
2019. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de téged minősít, hogy egy ilyen selejttel még mindig együtt vagy, én a második ilyen beszólása után otthagytam volna. Mellette te csak egy utolsó csicska leszel, de ha ez kell, hát ez kell.
2019. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
78%
A férfiak jobban vezetnek, de akit buszhoz engednek az profi, legyen az nő vagy férfi.
2019. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"O erre azt mondta,hogy varjuk meg a kovetkezot,mert noi soforrel o nem utazik"

Na itt küldtem volna el a büdös pi.csába, a buszra már újra szingliként szálltam volna fel.

Még mindig együtt vagy ezzel a tahó gyökérrel?

2019. júl. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Bence_ ***** válasza:
100%

A férfiaknak általában nagyobb a péniszük mint a nők csiklója! :)

A nőknek meg a mellűk nagyobb.

És ez így is van jól! 😊

Mások vagyunk, férfi és férfi között is van különbség és a nők között is.

Mindenki találja meg a párját, azt akinek szereti a dolgait.

2019. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!