Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm munkahelyváltás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm munkahelyváltás miatt itthon van mostanában. Rámehet erre a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Ő olyan típus aki igényli a programokat. Ha itthon maradunk valami miatt egy napot is egy hétvégén és nem megyünk totálisan sehova, akkor mindig kibukik belőle hogy unatkozik, elmegy mellette az élet, stb. Így hétköznap dolgoztunk, hétvégén meg mindig volt valami program, egy-egy haveri-családi buli minden hétre jut meg elmegyünk másnap erre-arra. Ez nekem is jó volt így.

Most munkahely váltás miatt itthon van. Én eddig is vállalkozó voltam, itthon van a saját házamban az irodám és a műhelyünk is a telken van arrébb. Most egész nap a nyakamon lóg, itt sürög a ház és a műhely között és itt unatkozik. Most kb azt várja el, hogy munkaidőben is őt szórakoztassam. Pl “csak ugorjunk át az Ikeába egy órára ebédidőben”. Persze 1.5-2 óra lesz belőle és veszekedés. Ilyenkor azzal jön, hogy úgyis én vagyok a főnök, azt csinálok amit akarok.

Sajnos kitalálta, hogy lehet, hogy ő is vállalkozó lesz és itthon marad “végleg”


Én úgy érzem ez tönkretesz majd mindent. 0-24-ben kb együtt lenni minden nap, úgy hogy ő állandóan programokat vár tőlem? Már most is a fejemhez vágta, hogy egész hétközben itthon unatkoztunk! Ja igen, én dolgoztam végig mégha ő azt papírolvasgatásnak is véli.

Hogyan jöjjek ki ebből? Mondjam meg neki, hogy húzzon vissza dolgozni mert nem vagyok cirkuszi idomár, hogy őt szórakoztassam? Én nem tudok hova elmenni mert itt az iroda meg a műhely is.


2019. júl. 10. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon idegesítő lehet a barátnőd.
2019. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vagyok benne, hogy nem fog tetszeni, amit írok, de én azt mondom, hogy már egy gyereknek is el kell tudni foglalnia magát, nemhogy egy felnőttnek. Ha ez neki nem megy, akkor nála komoly gondok vannak. Amúgy olyankor pénzt is költ, vagy csak mászkál?
2019. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én menekülnék egy ilyen ember elől, de te tudod, hogy ezt el bírod-e viselni.
2019. júl. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fogyatékos a lány, hogy nem érti meg, hogy a pénz akkor jön, ha dolgozol?

Így nem csak a kapcsolat megy rá erre, de idővel a vállalkozásod és a megélhetésed is.

2019. júl. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

ez lehet, hogy csak a felszín, és valójában másról is szó van.


te őszintén szerelmes vagy még a nődbe?


mert akkor nem feltétlenül úgy élnéd meg, hogy az agyadra megy, hanem boldoggá tenne a közelsége.


ez számomra azt is jelzi, hogy lehet, mégsem olyan ideális a kapcsolatod, mint hiszed.


az egy dolog, hogy idegesítő a párod, de az meg szintén kérdéseket vet fel, hogy téged ennyire frusztrál, hogy körülötted van.

2019. júl. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, életem szerelme is az agyamra menne, ha 0-24-ben körülöttem zsongana,akkor is ha más dolgom van, hétfőtől vasárnapig.
2019. júl. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Jól szophat a csaj, ha még ezek után is vele vagy....
2019. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi lesz később, ha mondjuk gyereketek lesz és már a terhesség során + utána is otthon lesz?

Ezt meg kell beszélni, muszáj.

2019. júl. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerintem kellene egy egészséges különléti időszak, nem lehet 0-24/7 együtt lenni. A baj, hogy ő is unatkozik így. A pénzzel nincs gond, jól keresett ő is mindig, azért is engedheti meg, hogy most ne dolgozzon.
2019. júl. 11. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!