Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan idegesít, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan idegesít, hogy ennyire önimádó a párom?

Figyelt kérdés

Kezdetben nem tűnt fel, teljesen beleestem. Jószívű férfi,de nagyon önimádó. Minden nap sok szelfit lő magáról és ha vele vagyok, akkor pedig elvárja, hogy őt fotózzam. Minden megy fel instára meg facere. A párom nem modell, szóval nem sok értelmét látom ennek. Ha szeretnék valamit, akkor megteszi, de úgy alakítja, hogy ő legyen a középpontban és mások is tudjanak róla ő mennyire jó hozzám. Saját blogja van, ahol filozofál. Ezzel semmi baj nem lenne,de ott is inkább magáról beszél és minden bejegyzésben utal arra, hogy ő mennyivel jobb és okosabb a többi embernél. Én nem mondanám kifejezetten okosnak, nem ledegradálni akarom, de nem egy übermenschről van szó azért... Rám is akar kényszeríteni olyat, amit nem akarok. Van egy stílusom, ami állítólag tetszik neki, de mégis rá akar venni, hogy másféle és más színű ruhákat vegyek fel, mert jobban néznénk úgy ki ha ketten vagyunk. A szexben is rám akar olyanokat kényszeríteni, amit nem akarok, mert szerinte az nekem nem kifejezetten rossz érzés, de neki viszont jó, tehát engednem kéne. Nem teszek meg neki semmit, amit nem akarok, olyankor leáll, de pár nap múlva megint meg akar győzni. A kapcsolatunkban úgy érzem ő az első, ha pedig tesz értem valamit, akkor is saját maga miatt teszi, nem miattam. Nagyon fárasztó már ez a kapcsolat.

20l és 25f


2019. júl. 11. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És mióta tart?
2019. júl. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Elég nárcigyanús a pasi...reg dobtam volna
2019. júl. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8 hónapja járunk
2019. júl. 11. 10:27
 4/9 Halmai Annamária ***** válasza:
94%
ideje dobbantani és otthagyni Törpojácát :D
2019. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

És beszéltél vele erről?


Én azt gondolom, bizonytalan a saját értékében és ezért külső megerősítésre van szüksége.

Valószínűleg a közvetlen környezetében érzelmileg bántalmazzák, hipnotizálják, hogy nem értékes ő.

Ezt egy partner nem tudja neki feloldani, neki magának kéne ezen dolgoznia, főleg azon, hogy távolabb kerüljön a bántalmazóitól.

Ilyesmivel valóban nem lehet megterhelni egy párkapcsolatot, mert nem bírja el.

2019. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Megoldás: lapátra teszed!
2019. júl. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nárcisztikus.Szakíts!
2019. júl. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Derek Zoolander.


Mondd neki, hogy toljon pár magnum szelfit!!

2019. júl. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jártam ilyennel 1,5 évig. Te ne legyél ilyen buta, mint amilyen én voltam. Nehezen szedtem össze magam utána, mert ezzel kezdi, utána már egy darab rongynak fogod magad érezni mellette, mert eléri nálad, hogy senkinek érezd magad.
2019. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!