Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan idegesít? Vagy másnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan idegesít? Vagy másnak is idegesítő lenne ez?

Figyelt kérdés

Mostanában figyeltem fel erre a dologra, és egyre jobban idegesítőnek találom.

Gondoltam megkérdezlek titeket, mint kívülállókat,hogy számotokra is idegesítő lenne, vagy csak nekem vannak rossz napjaim.


Szóval a párom egyik 'szokása vagy tulajdonsága' ami zavar, pontosabban az,hogy megkérem valamire és nem veszi komolyan, vagy nem fogja fel,hogy az nekem fontos és most kell. Halaszt dolgokat. Pl gyűjtögettem a pénzem, és végre találtam egy oldalon amit kellett. Mivel én nem értek hozzá, megakartam bizonyosodni arról,hogy tényleg jó lesz-e amire kell. A párom szintén nem tudta, ezért megkértem,hogy kérdezzen rá az egyik haverjánál,hogy jó lesz-e mert ő ért hozzá. Azt mondta oké.

Másnap kérdezem, hogy megkérdezte-e azt mondta nem. Mondom hogy kérdezzen már rá mert félek,hogy megveszi előttem más. Erre ő,hogy de ráér úgyis, mert kapok én még olyat. Mondom az egy dolog, lehet hogy kapok,de ha nekem erre szükségem van és jó árban van miért ne vegyem ezt meg? És ő megint jött ezzel,hogy úgyse sürgős nekem, lesz még ilyen stb.

Ezzel nagyon felhúzott, nem tudom miért nem értette meg,hogy ha ez jó akkor meg akarom venni és nem halogatni.


Így volt/van az autó vásárlással is,hónapok óta gyűjtöget. Közben talált egy csomó megfelelő autót, szóltam,hogy hívja fel őket, nézze meg az autót és lehet van olyan rendes a tulajdonos,hogy 1-2 hétig részletre is ideadná.

Folyton mondtam neki,hogy legalább próbálja meg, telefonáljon, és mire rászánta magát előtte vitték el.És ez már így egy csomó alkalommal.


Mikor mondtam neki,hogy miért kontrázik a dolgomba, ha egyszer eldöntöttem hogy mi kell miért próbál lebeszélni róla, akkor csak megsértődött,hogy miért mondom,hogy kontrázik.


Eléggé felhúzott, szerintetek? 19L


2015. dec. 9. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyen :D :D

Eleinte felidegesített. Aztán úgy döntöttem, nem kérek tőle segítséget :)) Azóta ezt többször is szóvá tette. :))

2015. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát gyerek még nézd el neki ha duzzog :D
2015. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyes akkor nem éppen jó kapcsolat amiben vagy ha a pasidra nem számíthatsz.Ha már nem érdekel mit csinál akkor ott már nincs minden rendben.:/


Kérdező ha már idegesít hogy ilyen tutyi-mutyi akkor vagy megneveled vagy elhagyod.

Ha beduzzog akkor még éretlen.

2015. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A lustaság fáj. :/

Mit szeretnél venni? :)


22/F

2015. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Gondolom nem vele tervezel jövőt, próbáldd lazábbra venni a kapcsolatot és ne vedd őt komolyan. Majd találsz olyan pasit később, aki komolyabban veszi az életet.


Engem is idegesítene az ilyen lesz*rok mindent hozzáállás.

2015. dec. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen exem. Engem nagyon idegesített. Szakítottam is vele, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy ez nem volt benne. Nem csak az, hogy ez a ráérős hozzáállása miatt az ÖSSZES randinkról késett, volt, hogy télen a hidegben egy órát vártam rá (tudom, én vagyok a hülye, de mégis), mert ő "sokáig készülődött". Színházból, moziból mindig elkéstünk miatta, mert "ugyan már, nem sürgős az, minek sietni?". De az sokkal rosszabb volt, hogy akármire megkértem, akár csak arra, hogy időben induljunk el, akkor ugyanilyen szinten magasról tett rá. Vagy bármilyen kérdésemre kb így reagált, mint a te pasid, mintha ő jobban tudná, hogy ez mennyire fontos és sürgős nekem. Túl sokáig tűrtem ezt el, de a végén én is besokalltam, akármennyire is próbáltam türelmes lenni. Így nem lehet kapcsolatot fenntartani.
2015. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen nemtörődöm, mindent lesz..óst már rég otthagytam volna. Akire semmiben nem lehet számítani, azzal jövőt tervezni sem lehet.
2015. dec. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, ezek szerint nem csak nekem van rossz napom.


Egyébként más téren nem ilyen, szóval nem mondhatni rá,hogy lusta. Apjával közös a kocsija, szinte mindig ő viszi szerelőhöz, mert az apja nem igazán törődik, meg ilyen dolgokat halasztgatja.


Csak ebben a dologban vettem észre először, hogy nagy rajongással keresi az autókat, már nem sok pénze hiányzott, sokszor mondtam hogy egy próbát megér rákérdezni a tulajnál, hogy nem jó-e ha majd a többit kifizeti később.

Mindig az volt a válasz, hogy áh úgyis lesz még autó, majd talál mikor lesz pénze teljesen rá, vagy majd jövőhéten telefonál, persze jövőhéten már nem volt meg az autó.

És akkor: "pedig az jó lett volna"


Máskor meg teljesen jól áll a dolgokhoz és tervez ő is előre, dolgozik tisztességesen stb.


De leginkább ez húzott fel, hogy mondom neki szépen, és konkrétan,hogy ezt meg akarom venni, és minél hamarabb akarom tudni jó lesz-e.

Erre meg hogy de ráér, meg biztos ott lesz még ... :/

2015. dec. 9. 16:05
 9/9 A kérdező kommentje:
valami kütyüt karaokéhoz :)
2015. dec. 9. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!