Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a fenét csináljak?

Figyelt kérdés

Igazából csak szeretném magambók kiírni mert nincs kivel megbeszélni ugyan is baráti köröm nincs plusz hivatalosan nem is vagyunk együtt csak a négy fal között mutatkozik ez meg. Lényegében olyan mint a titkos kapcsolat csak nincs kit megcsalni.

11 év korkülönbség van köztünk és kérdem én egy 35 éves pasinak ilyen kevés lenne a szexuális igénye? Emiatt folyton vitatkozom vele állandóan szekálom mindig bele kötök ahol csak tudok. Elmondtam neki mindig hogy nekem irtóra kevés a 2 havi egy szex. Mindig mondja hogy majd jobban igyekszik de sosem így van. Abba persze mindig benne van hogy orálisan kielégít mert hogy abba nem fárad el. Most komolyan hogy lehet valaki ennyire lusta? Nekem kevés az orál már unom hogy csak az van. Nem fogja fel hogy más az amikor szex közben van az ember kielégülve. Mindig mondja hogy keressek akkor mást ha nem jó ez így. De könyörgöm ennyit jelentenék neki hogy jól van akkor menjek oszt kész? Ezen kívül amúgy gondoskodó meg törődik velem figyel rám stb minden ami kapcsolatba kell de a szex az gyatra. Azt is próbáltam már hogy én mászok rá hogy szexet akarok de nem neki ahoz nincs kedve de a nyelvével szívesen. Unom már hogy én mindig eleget teszek a kéréseinek megcsinálok bármit még a mélytorkot is gyakorlom vele mert imádja de én nem akkor ő miért nem képes tenni értem? Ajándékoz dolgokat meg szokott lepni akár ékszerrel stb de ettől nem vagyok kielégült mert költi rám a pénzét :( és ezt ő nem érti meg. Abból is kezd elegem lenni hogy nyilvánosan még a kezét sem foghatom meg mert nem vagyunk együtt hivatalosan. Olyan barátság extrákkal dolog csak irtó kevés az extra.


2019. júl. 12. 09:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy korodbelit, aki csak téged dug.
2019. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Szex van ritkán. Orál bármikor egy nap akár 2-3x is és úgy hogy kölcsönösen. Ha mással dugna fel sem állna ilyenre sem. Nem jár sehova.
2019. júl. 12. 18:14
 13/15 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem élsz vele, ne legyél ebben olyan biztos. Amúgy, mit mondjunk még? Neked ez megfelel, mert még mindig benne vagy. Sok boldogságot!
2019. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne legyél,már naív.Férfinak minidg feláll.Jobb esetben.Azt hiszed,ha van valakije az kifárassza,és nem is kìvânja makd meg bármit is csinálnak vele?Van valakije,azért van orál,de az még nem akkora megcsalás a szemébe.Aztán kéthavonta meg nem bír magával és meg is dug.És szerinted,ha orál közbe felizgul,akkor miért nem akar lefeküdni veled?Az utcán is azért nem érhetsz hozzâ,mert meglát valami ismerő véletlen.(8)
2019. júl. 13. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Menthetetlen vagy akkor. Meg par ev es ennyit sem fog veled dugni.
2019. júl. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!