Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hosszu és bonyolult kérdéssel fordulnék hozzátok! Szakítsak vagy várjam meg mig elhagy o?

Figyelt kérdés
A helyzet az , hogy van egy barátom. Ő 19 éves és en novemberben toltom a 18at.Nagyon sok fajdamat okozott nekem és ritka bunko fiu de én ennek ellenére szeretem. A probléma az ,hogy ő roma és náluk van egy szokas, hogy már 18 evésen meg kell házasodjanak.Engem az ő szülei nem fogadnak el. Az öccse most készül házasodni de előbb neki kell.Ugyis szakitas lesz a vége.

2019. júl. 13. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szakitsz vele.

Sok fajdalmat okozott es bunko, ez mar boven eleg indok!!

Az, hogy roma azt mar nem is emlitem, hogy a csaladja nem fogad el. 18 evesen NEM akarhatsz ennyi problemat a nyakadba venni.


Mit szeretsz benne egyaltalan?


Hidd el, fogsz talalni olyan fiut, aki tenyleg szeret, es nem okoz neked fajdalmat, hanem jol banik veled. Es 18 evesen NE MENJ ferjhez.

2019. júl. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem is tudnék hozza menni, mert nem vagyok roma. Mondta ,hogy mostmar kell keressen feleseget, tehat engem úgyis elhagy.
2019. júl. 13. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el előbb te, legyen benned ennyi büszkeség
2019. júl. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond h teis kell keressel ferjet.
2019. júl. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Aki akar annak privátban meselek többet, mert van mit.
2019. júl. 13. 12:23
 6/7 anonim válasza:
nekem irhatsz privit, kivancsi vagyok
2019. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Cigányokkal miért kell foglalkozni? Csak egy letaposott nő leszel mindig egy cigány, néger alatt.
2019. aug. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!