Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon bonyolult helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon bonyolult helyzetben vagyok, nem tudom, szakítsak e? 16L

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút egy éve egy bulin, sajnos messze lakik (200km körülbelül), de nagyon megkedveltem, és az utóbbi időben találkozgattunk is, ahogy lehetőség adódott, tehát ő spórolt pénzén kivett hotelszobát, vacsorázni mentünk, minden, ahogy kell, mesés volt...Viszont a mostani találkozásunkkor már nem éreztem ugyan azt.

Nagyon szerelmes belém, és idáig én is így hittem, hogy oda vagyok érte.

De talán mégsem.

Már elegem van ebből az örökös vágyódásból, hogy a barátnőimhez csak úgy felugorhatnak a fiúk, hiszen maximum fél órás buszútra laknak, nekem meg meg kell elégednem azzal, hogy jó esetben 3 hetente találkozunk.

Persze, jó dolog esténként skype-olni meg napközben sms-ezni, de mégjobb lenne tényleg megcsókolni és érezni közelről...

Viszont tudom, hogy összetörne, és én is, mert akkor megint csak egyedül lennék, és lényegében ő volt az, aki mindig érdeklődött, hogy mit mondott a pszichológus, kell e még gyógyszert szednem, satöbbi.

Szóval szerintetek megéri folytatni, vagy inkább felejtsük el egymást?

16L (18F)



2013. dec. 8. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

én nem engedném el. a helyedben örülnék, hogy egy ilyen pasim van, és értékelném, hogy legalább 3 hetente tudunk találkozni.

L18

2013. dec. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!