Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragszom rá?

Figyelt kérdés

A párommal nem tudok soha együtt lenni.

Mert mindig a szülei ugráltatják.

Hogy menjen ide-oda meg segítsen.

1-2x ez rendben is van,de mindig ez van.

Szombatonként is dolgozik és amikor vasárnap együtt tudnék vele lenni akkor sem tudok,mert az apja folyton azt mondja menjen.

Mai napra van 2 jegy a moziban foglalva(2 hete szóltam neki)és úgy volt megyünk,erre benyögte,hogy nem mert megy az apjával.

És hétköznaponként is este 6-ra ér haza.

Fürdik és alszik.

És már baromira úgy vagyok vele,hogy szakítok.

De szeretem,de ezt nem tudom elviselni,hogy soha nem vagyunk együtt.



2019. júl. 13. 12:13
1 2
 11/16 Rockarc ***** válasza:
100%

Szerintem itt mar nincs mit megbeszelni. Ez nem egy felreertes, hogy valamit mondtal, de rosszul ertette, hanem kokemenyen beszelnek a tettek. Egy beszelgetessel annyit ersz el, hogy mindent megiger, ideig oraig talan javul is valamit a helyzet, majd minden visszarendezodik a mostani allapotba. Egy szoval idohuzas.


43F

2019. júl. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Szerintem sincsen.

Most is az volt a válasza,hogy mit kell ezen kiverni a hisztit meg,hogy a testvére barátnője ilyet nem csinál.

Meg,hogy ezért nyugodtan szakítsak.

2019. júl. 13. 14:22
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsál, aztán szépen köszönj el, és ennyi volt. Az élet rövid, hogy erre pazarold.
2019. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Az lesz,mert így nem mehet.

Mindent beígért megint..

2019. júl. 13. 18:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Mi újság?
2019. szept. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Ugyanaz a helyzet azóta is.

Csak most már beleavatkozik keményebben az édesapja..

2019. nov. 23. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!